obsah:

Na poště bude zavřeno - instalují klimatizaci

V sobotu 1. července bude uzavřena pošta Hranice 1 kvůli instalaci klimatizace. Veškeré poštovní služby bude poskytovat pošta 751 31 Lipník nad Bečvou (hodiny pro veřejnost so 8.00-12.00).

více... | Publikováno 21.06.2017


Hranické hry bez hranic (fotogalerie)

Hry bez Hranic

Akci pro děti s názvem „Hranické hry bez hranic – bezpečné město“ pořádal 22. června v prostorách kasáren generála Zahálky 71. mechanizovaný prapor ve spolupráci s Městem Hranice, Městskou policií Hranice, s Policií ČR, Vojenskou policií, Hasičským záchranným sborem Olomouckého kraje a Zdravotnickou záchrannou službou Olomouckého kraje.

více... | Publikováno 15.06.2017


Hranický hřbitov čeká rekonstrukce, začne se zdí

Připravovaná rekonstrukce Hranického hřbitova začne v nejbližší době, předpokládá se v první polovině července. Začne se ohradní kamennou zdí, která je v havarijním stavu a rekonstrukce je nezbytná pro zajištění její funkčnosti a bezpečnosti. Proto zveme na jednání majitele hrobových míst podél zdi.

více... | Publikováno 31.05.2017


Přerušení dodávky elektřiny

Firma ČEZ oznámila, že v úterý 27. června bude přerušena dodávka elektřiny v části Drahotuš, ve Slavíči, na Rybářích a také v Přední a Zadní Famílii. Elektřina nepůjde od 07:30 do 19:30 hodin. Vymezení dotčeného území naleznete v přiložených mapách.

více... | Publikováno 30.05.2017


Začala oprava sochy Panny Marie Immaculata

Odstraňování zábradlí

Začala odborná oprava sochy Panny Marie Immaculata na Masarykově náměstí. Prvním krokem byla demontáž kovového zábradlí okolo sochy Panny Marie, která proběhla 8. června.

více... | Publikováno 08.06.2017


Neděle akci "Pokoř své Hranice" svědčila

Pokoř  své Hranice 2016

Sobotní deštivé dopoledne přinutilo pořadatele akce Pokoř své Hranice přesunout dění na neděli. A udělali dobře - počasí bylo příjemné, účast hojná a přítomní se dobře bavili, jak se ostatně můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

více... | Publikováno 18.05.2017


Strážníci a DDM uspořádali akci pro mateřské školy

Den pro mateřské školy

Již čtvrtému ročníku akce Dětský den pro mateřské školy, který pořádala Městská policie Hranice spolu s Domem dětí a mládeže Hranice v pátek 2. června, přálo počasí. Děti si proto mohly na hřišti u ZŠ Šromotovo všechny disciplíny opravdu plně užít. (Fotogalerie)

více... | Publikováno 05.06.2017

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... další strana }

Hranický deník

V Hranicích stále označují kola proti krádeži. Zájemců přibývá

Větší jistotu, že se ukradené kolo nalezne, nabízejí už od minulého roku strážníci Městské policie v Hranicích. Díky speciální neviditelné barvě mohou zjistit majitele jízdního kola. Celý proces nanášení barvy přitom zabere jen pár minut.


Ve Valašském Meziříčí vystoupí Čechomor

Skupina Čechomor míří do Valašského Meziříčí. Už druhého července zazpívá v tamním Amfiteátru. Kapela, která příští rok oslaví třicáté výročí vzniku, výrazně obměnila sestavu.


Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.


Víkend bude žhavý, po krátkém osvěžení se vrátí vedra

Teploty až 31 stupňů, ale taky místy přeháňky nebo bouřky, slibuje meteopředpověď na nadcházející víkend v Olomouckém kraji.


Radim Jirout: Vadí mi, že se teď z vody stalo politické téma

ROZHOVOR / Voda je v poslední době tématem, které hýbe Českem. Politici volají po návratu do českých rukou a zastavení zisků plynoucích do zahraničí.
Jazykové verze

  • Čeština
  • English