obsah:

V pátek je uzavřeno oddělení sociálně-právní ochrany dětí

Upozorňujeme, že oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociálních věcí MěÚ Hranice na Purgešově ulici bude od 13. října každý pátek z organizačně-technických důvodů až do odvolání uzavřeno. Děkujeme za pochopení

více... | Publikováno 11.10.2017


Chystáme svoz biologického odpadu z úklidu zahrádek

Město Hranice, odbor správy majetku, Vám oznamuje, že budou přistavovány velkoobjemové kontejnery pro uložení odpadů ze zahrádek, dle harmonogramu zveřejněného na webových stránkách města. Upozorňujeme občany, že kontejnery jsou učeny pouze na biologicky rozložitelné odpady.

více... | Publikováno 21.09.2017


Přerušení dodávky elektřiny v Uhřínově a Středolesí

Firma ČEZ nám oznámila, že ve středu 18. října bude přerušena dodávka elektrického proudu v době od 07:30 do 10:30 v lokalitě Hranice IX - Uhřínov. Ve stejný den od 11:30 do 14:30 nepůjde proud ani ve Středolesí. Podrobnější informace, zejména čísla popisná, kterých se přerušení dodávky elektřiny týká, se dozvíte v přílohách.

více... | Publikováno 09.08.2017


VaK Přerov bude provádět odkalování vodovodních přivaděčů

Firma Vodovody a kanalizace Přerov a.s. oznámila, že od neděle 22. října 10. od 17 hodin do pondělí 23. října do 6 hodin proběhne preventivní odkalování vodovodních přivaděčů pro město Hranice a okolí z vodojemu Moravská Brána po čerpací stanici v Drahotuších pod CTP Hranice – I. a II. etapa. Tyto práce se budou provádět v nočních hodinách, aby dopad na zásobení odběratelů ve městě a okolí byl minimalizován (nebude přerušena dodávka vody).

více... | Publikováno 16.10.2017


V Zámeckém klubu byly představeny plány obchvatu města

Část obchvatu povede nad železniční tratí

Seznámení hranické veřejnosti s obchvatem města Hranic proběhlo v pondělí 25. září od 18 hodin v Zámeckém klubu v Hranicích. Severovýchodní obchvat města o délce 2,2 kilometru je největší stavební projekt města za poslední desetiletí.

více... | Publikováno 18.09.2017


Spotřebitelská poradna se stěhuje na zámek

Spotřebitelská poradna SOS bude od října 2017 přemístěna na zámek, Pernštejnské náměstí 1, I.poschodí-přípravna obřadní místnosti (dveře č.231)

více... | Publikováno 20.09.2017


Dostavba kanalizace - ulice Pod Křivým je průjezdná

Zahájení stavby

Ulice Pod Křivým, kde probíhala výstavba splaškové a dešťové kanalizace, je nyní s opatrností průjezdná. Práce se momentálně přesunuly na spojnici ulic Pod Křivým a Havlíčkova. Zhruba v polovině října se ale pracovníci do ulice Pod Křivým vrátí, aby byly zhotoveny přípojky k jednotlivým nemovitostem.

více... | Publikováno 06.04.2017

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... další strana }

Hranický deník

Lídr ODS Michal Zácha ON-LINE. Ptejte se

Bývalý náměstek primátora Přerova, současný předseda kontrolního výboru přerovského zastupitelstva, otec tří dětí, sportovec, trenér fotbalových nadějí v Kozlovicích a nyní i jednička kandidátky občanských demokratů pro říjnové parlamentní volby v Olomouckém kraji.


Drakiáda v Drahotuších přilákala desítky dětí

FOTOGALERIE / Nádherně modrá obloha nad drahotušským letištěm a na ní létající skvosty různých tvarů a rozličných rozměrů. Tentokrát není řeč o létajících strojích, ale o dracích z papíru, igelitu či jiného materiálu. Na velké travnaté ploše letiště i nad ní se totiž uskutečnil čtvrtý ročník Drakiády. 


Právě jsme se narodili. Mrkněte se na nás

HLASUJTE V ANKETĚ / Díky vstřícnosti přerovské, olomoucké, novojičínské a meziříčské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších obyvatel Přerovska, Hranicka a Lipnicka. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.


Revitalizace sídliště Nová pokračuje

Revitalizace sídliště Nová je v plném proudu a výsledky prací se začínají pomalu ale jistě projevovat. Parkovací místa jsou vyfrézovaná, chodníky se rýsují.


V Lipníku se otevřely brány hasičské zbrojnice pro veřejnost

Pátek třináctého je z neznámého důvodu nejsmolnějším dnem pro každého člověka. Nikoliv však pro hasiče. Ti vždy v tento čas pořádají Den požární bezpečnosti, kdy otevřou brány svých zbrojnic pro veřejnost, které dají možnost nahlédnout do jejich pracovního života.
Jazykové verze

  • Čeština
  • English