Cesta: Aktuality / Archiv aktualit / 2016 -Hranice navštívil prezident Zeman (Fotogalerie)


obsah:

2016 - Hranice navštívil prezident Zeman

Prezident České republiky Miloš Zeman zavítal, v rámci své návštěvy Olomouckého kraje, ve čtvrtek 19. května také do Hranic. Po besedě na Střední průmyslové škole zamířil na hranický zámek, kde se sešel se starostou města Jiřím  Kudláčkem, ředitelem Lázní Teplice nad Bečvou Jiřím Vitíkem, zastupiteli a řediteli hranických středních a základních škol.

Následovala beseda s občany města, která proběhla na zaplněném Masarykově náměstí přibližně od  12.30 do  13  hodin. Čekající veřejnost bavil před příjezdem pana prezidenta svým vystoupením hranický Dětský pěvecký sbor Cantabile pod vedením sbormistryně Markéty Láskové. Na závěr se prezident Zeman podepsal do pamětní knihy města a připnul na prapor města prezidentskou stuhu. Od starosty města Jiřího Kudláčka převzal dar – poukaz na pobyt v lázních Teplice nad Bečvou pro dvě osoby.

Kvalitní a profesionální přípravu návštěvy prezidenta republiky v Hranicích ocenila ve svém dopisu Kancelář prezidenta republiky (příloha).

Návštěvě prezidenta v republiky v Hranicích se věnovaly i  sdělovací prostředky. Zde naleznete odkaz na Hranické televizní zpravodajství nebo na  zpravodajství České televize.

Přílohy ke staženíJazykové verze

  • Čeština
  • English