Chystá se akce "Pokoř své Hranice"

I letos se můžete těšit na úspěšnou akci „Pokoř své Hranice“. V sobotu 10. června se od 10 do 18 hodin se v parku Sady Čs. Legií a na řece Bečvě můžete těšit nejen na řadu zábavných atrakcí, ale i na spoustu her a soutěží.
Pokoř  své Hranice

Půjde jak o aktivity na vodě - paddleboard, kanoe, nafukovací čluny, dračí lodě, tak na suchu. Návštěvníci budou moci například překonávat nízké lanové překážky, zkoušet slack line, lidský fotbálek, lukostřelbu, golfové odpaly, workout nebo breakdance.

Oproti loňskému roku bude v programu více zábavných sportovně-rekreačních aktivit. Například týmové hry či zábavné soutěžní disciplíny, kde lidé nepotřebují složité náčiní, mnohdy stačí jen vlastní tělo, kamarádi, či rodina s dětmi.

Pro děti budou připraveny zábavné atrakce, které zajistí Dům dětí a mládeže Hranice.

Na akci se organizačně podílí Hranická rozvojová agentura, dále skupina dobrovolníků a kancelář MAS Hranicko, z.s.  Akci finančně podpořilo město Hranice i region Hranicko i Olomoucký kraj.

Pokoř  své Hranice 2016

Foto: Hranická rozvojová agentura

Hranický deník

Letní kino v Hranicích otevře 1. června. Zve na Vetřelce i Piráty

S příchodem teplých dní a léta se jako každý rok otevře hranické letní kino, které divákům nabídne nejnovější filmy po dobu tří měsíců.

Tipy pro miniaturní zahradu

Chcete zahradničit, ale vaše zahrádka je o velikosti poštovní známky? Je to místečko někde u plotu vnitrobloku nebo třeba vetknuté do zahrádkářské kolonie na pozemku úzkém jak pentle? Nevadí. I tam se dá pěstovat.

Ve dvoraně ocenily nejlepší obrázky dětí pro děti. Tady jsou výsledky

Celkem 207 obrázků se sešlo ve výtvarné soutěži Děti dětem, do které se zapojilo jedenáct mateřských a základních škol z celého Hranicka.

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Česká automobilka Škoda v minulých letech získala pověst výrobce především praktických vozů, které nabízejí řadu chytrých nápadů. V poslední době se ale značka snaží také působit emotivně. I proto zvažuje sportovní auto, které bude inspirované legendárním kupé 110 R ze 70. let.

/VIDEO/ Hrad Helfštýn obsadili rytíři, armády i zásahovka

Výsledek bitvy je pokaždé stejný. Má jen vítěze a poraženého. Jak vypadaly romantické souboje v dobách, kdy zemřel rukou nepřítele ruský básník Michal Jurjevič Lermontov? A jakou taktiku používá dnes policie?