Hranice oslavily Den vítězství

Pietním aktem u Památníku obětem fašismu u Smuteční obřadní síně Městského hřbitova v Hranicích si město Hranice v pondělí 8. května připomnělo Den vítězství. Akci u příležitosti 72. výročí osvobození pořádalo Město Hranice, Vojenská posádka Hranice, Československá obec legionářská, Český svaz bojovníků za svobodu a Klub vojenských důchodců.

Oslavy Dne vítězství

Oslavy Dne vítězství u Památníku obětem fašismu

Letos přišlo více lidí

Oslavy Dne vítězství  - položení věnců

Oslavy Dne vítězství  - položení věnců.

Projev velitele 7. mechanizované brigády plk. P. Lipky

Za město promluvil zastupitel Mgr. M. Raindl

Památník obětem fašismu

Hranický deník

Letní kino v Hranicích otevře 1. června. Zve na Vetřelce i Piráty

S příchodem teplých dní a léta se jako každý rok otevře hranické letní kino, které divákům nabídne nejnovější filmy po dobu tří měsíců.

Tipy pro miniaturní zahradu

Chcete zahradničit, ale vaše zahrádka je o velikosti poštovní známky? Je to místečko někde u plotu vnitrobloku nebo třeba vetknuté do zahrádkářské kolonie na pozemku úzkém jak pentle? Nevadí. I tam se dá pěstovat.

Ve dvoraně ocenily nejlepší obrázky dětí pro děti. Tady jsou výsledky

Celkem 207 obrázků se sešlo ve výtvarné soutěži Děti dětem, do které se zapojilo jedenáct mateřských a základních škol z celého Hranicka.

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Česká automobilka Škoda v minulých letech získala pověst výrobce především praktických vozů, které nabízejí řadu chytrých nápadů. V poslední době se ale značka snaží také působit emotivně. I proto zvažuje sportovní auto, které bude inspirované legendárním kupé 110 R ze 70. let.

/VIDEO/ Hrad Helfštýn obsadili rytíři, armády i zásahovka

Výsledek bitvy je pokaždé stejný. Má jen vítěze a poraženého. Jak vypadaly romantické souboje v dobách, kdy zemřel rukou nepřítele ruský básník Michal Jurjevič Lermontov? A jakou taktiku používá dnes policie?