Cesta: Aktuality / Informace o povodních / Povodně 2009 - Letňany přispěly Hranicím na povodně

Povodně  2009 - Letňany přispěly Hranicím na povodňové škody

Částku 40 tisíc korun darovala Hranicím Městská část Praha 18 - Letňany na odstraňování povodňových škod. Darovací smlouvu přivezl ve čtvrtek 10. června do Hranic tajemník Úřadu městské části Praha 18 – Letňany Ing. Vladislav Gerhard, který ji předal starostovi města Mgr. Miroslavu Wildnerovi. Město Hranice za poskytnutou pomoc děkuje.

Tajemník Úřadu městské části Letňany předává darovací smlouvu starostovi města Hranic

Městská část Praha 18 – Letňany se nachází na severovýchodě Prahy a má přes 15 tisíc obyvatel. Zejména za 1. republiky byla tato část Prahy proslulá leteckou výrobou (Letov, Avia), dodnes je zde letiště a působí tu Výzkumný a zkušební letecký ústav.