L. Krpálek se v Hranicích zranil, ale autogramiádu absolvoval

KrpálekNavzdory svému zranění z tréninku se olympijský vítěz a mistr světa a sportovec roku 2016 Lukáš Krpálek, spolu se svým reprezentačním kolegou Davidem Klammertem (mistr Evropy do 23 let) a šéftrenérem reprezentace Petrem Lacinou, zúčastnil setkání s vedením města, podepsal se do Zlaté knihy města a absolvoval i následnou autogramiádu ve dvoraně zámku.

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii z celé akce.

Hranický deník

Nepropásněte ve středu v Deníku: prvňáčci ze ZŠ Struhlovsko v Hranicích

Ojedinělý seriál Deníku Naši prvňáci pokračuje.

Nejrizikovější místa na silnicích? Přerovsko v popředí kraje

Rovné úseky a frekventované křižovatky. Právě ty jsou nejnebezpečnější a řidiči by na nich měli co nejvíc zbystřit. A především v Olomouckém kraji.

Soutěžte o nejlepší frgál a klobásu na Karlovského gastrofestivalu

Umíte upéct valašský frgál? Nebo vyrobit klobásu, která obstojí i u těch nejnáročnějších gurmánů? Při tradičním Karlovském gastrofestivalu, který se bude konat 7. a 8. října ve Velkých Karlovicích, můžete v těchto kuchařských dovednostech poměřit síly s dalšími kuchařkami a kuchaři.

Jak a kdy se bude stavět Severovýchodní obchvat? Radnice zve na debatu

Největší stavební investici za posledních třicet let letos připravuje město Hranice.

Jak skladovat dříví na topení

Pokud chcete tuto zimu topit dřívím, které si teprve objednáváte či svážíte z lesa, pak řekněte amen svému komínu i peněžence. Dřevo se musí pořádně vysušit. Jak ho skladovat, aby dobře proschlo?