Můžete podávat nominace na Ceny města

Školy, spolky, sdružení, společenské organizace, občané i právní subjekty mohou podávat návrhy na udělení Ceny města. Nominace se podávají písemně, volnou formou, adresovány odboru školství, kultury a tělovýchovy, a to do 1. 9. 2017, do 12 hodin, na podatelnu městského úřadu. Nominace musí obsahovat nacionále nominované osoby, adresu, obor činnosti a stručné zdůvodnění nominace; a také kontakt na toho, kdo nominaci podává. Nominováni mohou být jednotlivci, kolektivy, právnické i fyzické osoby.

Hranický deník

Anenská hodová pouť v Drahotuších nabídne bohatý program

Tradiční Anenská pouť na drahotušském náměstí se uskuteční v sobotu 22. července a neděli 23. července. Oba dva dny nabídnou bohatý program a osloví mnoho návštěvníků.

Máslo za padesát? Lidé mažou sádlo

Máslem za padesát nebo sádlem za dvanáct? Dilema, čím si namazat chleba v těchto dnech, nabírá na velikosti. V řadě případů vyhrává vyškvařený tuk z prasat. Nebo také rostlinné náhražky. Právě kvůli ceně.

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.

Lázeňští hosté mají mlsnější jazýčky, říká zkušený číšník

„Je to náročné v tom, že člověk musí být pro práci číšníka srdcař. Pokud toužíte pracovat ve špičkových službách, v hotelnictví a gastronomii, musíte jí obětovat část svého soukromého života, víkendy a svátky,“ říká Deníku sympatický sedmatřicetiletý Tomáš Janoušek z Luhačovic.

Olomoucký kraj čeká víkend plný bouřek

Tropické teploty a slunečnou oblohu vystřídá déšť a bouřky, které se přes Olomoucký kraj přeženou hlavně v noci za čtvrtka na pátek. „Přes noc očekáváme oblačno až zataženo, postupně na většině území přeháňky nebo déšť.