obsah:

Přerušení dodávky elektřiny 

Firma ČEZ nám oznámila, že v místních částech Hranic Drahotuše a Velká bude krátkodobě přerušena dodávka elektřiny. Ve Velké to bude 24. srpna od 7.30 do 17.30 a bude se to týkat také domu v Hranicích Potštátská 2126. Seznam  čísel popisných míst, kterých se přerušení dodávky elektřiny bude týkat, naleznete v příloze 1.

V Drahotuších 28. srpna dojde k přerušení dodávky proudu od 7.15 ráno do 18.15 večer a půjde o ulici Hranickou, Nám. Osvobození a ulici Pivovarskou. Přesný seznam čísel popisných míst, kterých se přerušení dodávky elektřiny bude týkat, naleznete v příloze 2.

Přílohy ke stažení

Hranický deník

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.


Na Hefaiston dorazí kováři z celého světa

Rozžhavené výhně, u nichž vznikají přímo před zraky návštěvníků originální kovářská díla. Atmosféra celosvětového setkání uměleckých kovářů na hradě Helfštýně se každému, kdo ji jednou zažil, vryje do paměti. Na šestatřicátý ročník Hefaistonu, který se uskuteční v sobotu 26. a neděli 27. srpna, je přihlášeno čtyři sta mistrů černého cechu z celé řady zemí. Organizátoři ale očekávají, že jich dorazí přes pět set.


Propojení ulic Pod Křivým a Havlíčkova je hotové. Zbývá jen dořešit formality

Propojení dvou slepých ulic Pod Křivým a Havlíčkova dorazilo do zdárného konce a zanedlouho po nové cestě budou moci jezdit občané. Zbývá však dořešit formality.


Hustopečské dny nabídnou Kristinu i kapelu Jelen

Již patnáctý ročník Hustopečských dnů se uskuteční ve dnech 25. až 27. srpna na různých místech v Hustopečích nad Bečvou.


Karlovský gastrofestival letos přivítá rakouského Michelina, Toniho Mörwalda

FOTOGALERIE / Již podeváté budou valašské Velké Karlovice na začátku podzimu hostit populární Karlovský gastrofestival. Nenechejte si 7. a 8. října ujít nejnavštěvovanější gastronomickou událost s jedinečnou atmosférou uprostřed krásné přírody Beskyd, navíc opět se speciálním hostem – tentokrát rakouským michelinským šéfkuchařem Tonim Mörwaldem.
Jazykové verze

  • Čeština
  • English