Aplikace Dej Tip se rozšířila o platformu Windows Phone

Aplikace Dej Tip se rozšířila o platformu Windows Phone Aplikace Dej tip, kterou Hranice využívají pro nahlášení drobných závad ve městě a jejich rychlé odstranění, již funguje i pro platformu Windows Phone. Veškerá funkčnost aplikace je stejná jako u aplikací pro platformu Android a iOS.

více... | Publikováno 15.12.2016

Čeká nás změna televizního vysílání

České televizní vysílání prochází další velkou změnou. Vysílače Českých radiokomunikací postupně spouštějí vysílání v modernějším formátu DVB-T2.

více... | Publikováno 27.04.2017

Městská policie přijme strážníka

Výběrové řízení na místo strážníka Městské policie Hranice vypsal starosta města Hranic. Termín nástupu podle dohody.

více... | Publikováno 08.03.2017

Opět se chystají "kotlíkové" dotace

Olomoucký kraj plánuje v druhé polovině roku 2017 vyhlásit druhý dotační program tzv. kotlíkových dotací. Olomoucký kraj nyní zjišťuje zájem o kotlíkové dotace, proto na webových stránkách spustil anketu.

více... | Publikováno 27.02.2017

Při koupi pozemku dejte pozor na územní plán

Často dochází k tomu, že si zájemci o výstavbu rodinného domu koupí parcelu, popisovanou prodávajícím jako pozemek pro výstavbu rodinného domu. Toto tvrzení se většinou opírá o zařazení parcely do ploch určených územním plánem k výstavbě rodinných domů.

více... | Publikováno 08.03.2017

Publikace "Jak hospodařit s dešťovou vodou"

Logo Lesy Praha

Vzhledem k  výkyvům počasí a suššímu období posledních let Vám nabízíme praktického rádce pro obnovu propustnosti povrchů a zasakování "Jak hospodařit s dešťovou vodou na soukromém pozemku".

více... | Publikováno 03.04.2017

Slavnostní nástup vojáků na Masarykově náměstí (foto)

Nástup 7. mechanizované brigády

Slavnostní nástup příslušníků 7. mechanizované brigády armády České republiky u příležitosti 72. výročí osvobození se uskutečnil v pátek 5. května na Masarykově náměstí v Hranicích.

více... | Publikováno 20.04.2017

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... další strana }

Hranický deník

V Hranicích stále označují kola proti krádeži. Zájemců přibývá

Větší jistotu, že se ukradené kolo nalezne, nabízejí už od minulého roku strážníci Městské policie v Hranicích. Díky speciální neviditelné barvě mohou zjistit majitele jízdního kola. Celý proces nanášení barvy přitom zabere jen pár minut.

Ve Valašském Meziříčí vystoupí Čechomor

Skupina Čechomor míří do Valašského Meziříčí. Už druhého července zazpívá v tamním Amfiteátru. Kapela, která příští rok oslaví třicáté výročí vzniku, výrazně obměnila sestavu.

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Víkend bude žhavý, po krátkém osvěžení se vrátí vedra

Teploty až 31 stupňů, ale taky místy přeháňky nebo bouřky, slibuje meteopředpověď na nadcházející víkend v Olomouckém kraji.

Radim Jirout: Vadí mi, že se teď z vody stalo politické téma

ROZHOVOR / Voda je v poslední době tématem, které hýbe Českem. Politici volají po návratu do českých rukou a zastavení zisků plynoucích do zahraničí.