Návštěvu přes internet lze objednat i na pátek

Návštěvu některých agend městského úřadu si v Hranicích lze objednat prostřednictvím internetu a to i na pátek. Elektronický rezervační systém se týká dopravně - správních agend ( řidičské a technické průkazy), dále občanských průkazů a cestovních dokladů, změn pobytu, ověřování opisů a podpisů a matriky. Na městském úřadu lze také využít služeb Czech POINTu.

více... | Publikováno 13.05.2011

Nalezená, odchycená a ztracená zvířata - 2017

štěně

Toulaví psi, kteří jsou odchyceni v Hranicích jsou přemísťováni do psího útulku Ligy na ochranu zvířat Olomouc. Zájemci o pejsky nebo majitelé, hledající svého zaběhlého miláčka se mohou podívat na jejich webové stránky. Nyní se hledá fena bernského salašnického psa Abby.

více... | Publikováno 12.01.2017

Spotřebitelská poradna v Hranicích

Již třetím rokem působí v Hranicích spotřebitelská poradna, kterou provozuje nezisková organizace Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s., se sídlem Střelniční 75/8, 70200 Ostrava. Sdružení poskytuje spotřebitelům zdarma základní informace o reklamačním řízení, o délce záruční doby, lhůtě k vyřízení reklamace nebo podmínkách odstoupení od kupní smlouvy.

více... | Publikováno 25.01.2017

Senátorka se setkává s občany Hranicka

Senátorka RNDr. Jitka Seitlová se setkává s občany Hranic a okolí.

více... | Publikováno 02.12.2014

Jak se dozvíte o kulturních akcích v Hranicích

V Hranicích se měsíčně konají desítky kulturních, společenských a sportovních událostí. Jak se ale o jejich konání dozvíte?

více... | Publikováno 08.04.2016

Stav ovzduší mohou občané zjistit na webu města

Stav ovzduší v Hranicích i v dalších městech mohou občané zjistit na internetových stránkách města.

více... | Publikováno 15.01.2017

Místní vysílání lze sledovat na webu

V současné době lze Hranické televizní zpravodajství sledovat na webu a satelitu i v kabelových televizích. Premiéra je vždy v pátek v 18.40 a vysílání se opakuje každé 4 hodiny až do soboty 14.40

více... | Publikováno 29.03.2012

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... další strana }

Hranický deník

V Hranicích stále označují kola proti krádeži. Zájemců přibývá

Větší jistotu, že se ukradené kolo nalezne, nabízejí už od minulého roku strážníci Městské policie v Hranicích. Díky speciální neviditelné barvě mohou zjistit majitele jízdního kola. Celý proces nanášení barvy přitom zabere jen pár minut.

Ve Valašském Meziříčí vystoupí Čechomor

Skupina Čechomor míří do Valašského Meziříčí. Už druhého července zazpívá v tamním Amfiteátru. Kapela, která příští rok oslaví třicáté výročí vzniku, výrazně obměnila sestavu.

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Víkend bude žhavý, po krátkém osvěžení se vrátí vedra

Teploty až 31 stupňů, ale taky místy přeháňky nebo bouřky, slibuje meteopředpověď na nadcházející víkend v Olomouckém kraji.

Radim Jirout: Vadí mi, že se teď z vody stalo politické téma

ROZHOVOR / Voda je v poslední době tématem, které hýbe Českem. Politici volají po návratu do českých rukou a zastavení zisků plynoucích do zahraničí.