Publikace "Jak hospodařit s dešťovou vodou"

Logo Lesy Praha

Vzhledem k  výkyvům počasí a suššímu období posledních let Vám nabízíme praktického rádce pro obnovu propustnosti povrchů a zasakování "Jak hospodařit s dešťovou vodou na soukromém pozemku".

více... | Publikováno 03.04.2017

Rozběhne se další část regenerace sídliště Nová

Situace Nová

V nejbližších dnech se rozběhne druhá etapa regenerace sídliště Nová. Půjde o nejjižnější (horní) část sídliště. Rekonstrukce se bude týkat jak cest, tak chodníků i mobiliáře. Úpravou projdou i parkovací místa.

více... | Publikováno 29.08.2017

Začala oprava sochy Panny Marie Immaculata

Odstraňování zábradlí

Začala odborná oprava sochy Panny Marie Immaculata na Masarykově náměstí. Prvním krokem byla demontáž kovového zábradlí okolo sochy Panny Marie, která proběhla 8. června.

více... | Publikováno 08.06.2017

Aplikace Dej Tip se rozšířila o platformu Windows Phone

Aplikace Dej Tip se rozšířila o platformu Windows Phone Aplikace Dej tip, kterou Hranice využívají pro nahlášení drobných závad ve městě a jejich rychlé odstranění, již funguje i pro platformu Windows Phone. Veškerá funkčnost aplikace je stejná jako u aplikací pro platformu Android a iOS.

více... | Publikováno 15.12.2016

Čeká nás změna televizního vysílání

České televizní vysílání prochází další velkou změnou. Vysílače Českých radiokomunikací postupně spouštějí vysílání v modernějším formátu DVB-T2.

více... | Publikováno 27.04.2017

Návštěvu přes internet lze objednat i na pátek

Návštěvu některých agend městského úřadu si v Hranicích lze objednat prostřednictvím internetu a to i na pátek. Elektronický rezervační systém se týká dopravně - správních agend ( řidičské a technické průkazy), dále občanských průkazů a cestovních dokladů, změn pobytu, ověřování opisů a podpisů a matriky. Na městském úřadu lze také využít služeb Czech POINTu.

více... | Publikováno 13.05.2011

Nalezená, odchycená a ztracená zvířata - 2017

štěně

Toulaví psi, kteří jsou odchyceni v Hranicích jsou přemísťováni do psího útulku Ligy na ochranu zvířat Olomouc. Zájemci o pejsky nebo majitelé, hledající svého zaběhlého miláčka se mohou podívat na jejich webové stránky. Nyní se hledá fena bernského salašnického psa Abby.

více... | Publikováno 12.01.2017

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... další strana }

Hranický deník

Lídr ODS Michal Zácha ON-LINE. Ptejte se

Bývalý náměstek primátora Přerova, současný předseda kontrolního výboru přerovského zastupitelstva, otec tří dětí, sportovec, trenér fotbalových nadějí v Kozlovicích a nyní i jednička kandidátky občanských demokratů pro říjnové parlamentní volby v Olomouckém kraji.

Drakiáda v Drahotuších přilákala desítky dětí

FOTOGALERIE / Nádherně modrá obloha nad drahotušským letištěm a na ní létající skvosty různých tvarů a rozličných rozměrů. Tentokrát není řeč o létajících strojích, ale o dracích z papíru, igelitu či jiného materiálu. Na velké travnaté ploše letiště i nad ní se totiž uskutečnil čtvrtý ročník Drakiády.

Právě jsme se narodili. Mrkněte se na nás

HLASUJTE V ANKETĚ / Díky vstřícnosti přerovské, olomoucké, novojičínské a meziříčské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších obyvatel Přerovska, Hranicka a Lipnicka. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Revitalizace sídliště Nová pokračuje

Revitalizace sídliště Nová je v plném proudu a výsledky prací se začínají pomalu ale jistě projevovat. Parkovací místa jsou vyfrézovaná, chodníky se rýsují.

V Lipníku se otevřely brány hasičské zbrojnice pro veřejnost

Pátek třináctého je z neznámého důvodu nejsmolnějším dnem pro každého člověka. Nikoliv však pro hasiče. Ti vždy v tento čas pořádají Den požární bezpečnosti, kdy otevřou brány svých zbrojnic pro veřejnost, které dají možnost nahlédnout do jejich pracovního života.