"Kotlíkové" dotace - probíhají informační semináře

Seminář - kotlíkové dotace

Informační semináře k dotačnímu programu Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji II se rozběhly. V Hranicích se první seminář konal v pondělí 25. září v Zámeckém klubu. Další semináře, pořádané již přímo městem - přesněji Hranickou rozvojovou agenturou, budou v úterý 3. 10. 2017 od 16 do 18 hodin a v pondělí 9. října od 16:30 do 18 hodin, vždy v Zámeckém klubu.

více... | Publikováno 27.02.2017

Při koupi pozemku dejte pozor na územní plán

Často dochází k tomu, že si zájemci o výstavbu rodinného domu koupí parcelu, popisovanou prodávajícím jako pozemek pro výstavbu rodinného domu. Toto tvrzení se většinou opírá o zařazení parcely do ploch určených územním plánem k výstavbě rodinných domů.

více... | Publikováno 08.03.2017

Spotřebitelská poradna v Hranicích

Již několik let působí v Hranicích spotřebitelská poradna, kterou provozuje nezisková organizace Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s., se sídlem Střelniční 75/8, 70200 Ostrava. Sdružení poskytuje spotřebitelům zdarma základní informace o reklamačním řízení, o délce záruční doby, lhůtě k vyřízení reklamace nebo podmínkách odstoupení od kupní smlouvy.

více... | Publikováno 25.01.2017

Senátorka se setkává s občany Hranicka

Senátorka RNDr. Jitka Seitlová se setkává s občany Hranic a okolí.

více... | Publikováno 02.12.2014

Jak se dozvíte o kulturních akcích v Hranicích

V Hranicích se měsíčně konají desítky kulturních, společenských a sportovních událostí. Jak se ale o jejich konání dozvíte?

více... | Publikováno 08.04.2016

Stav ovzduší mohou občané zjistit na webu města

Stav ovzduší v Hranicích i v dalších městech mohou občané zjistit na internetových stránkách města.

více... | Publikováno 15.01.2017

Místní vysílání lze sledovat na webu

V současné době lze Hranické televizní zpravodajství sledovat na webu a satelitu i v kabelových televizích. Premiéra je vždy v pátek v 18.40 a vysílání se opakuje každé 4 hodiny až do soboty 14.40

více... | Publikováno 29.03.2012

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... další strana }

Hranický deník

Lídr ODS Michal Zácha ON-LINE. Ptejte se

Bývalý náměstek primátora Přerova, současný předseda kontrolního výboru přerovského zastupitelstva, otec tří dětí, sportovec, trenér fotbalových nadějí v Kozlovicích a nyní i jednička kandidátky občanských demokratů pro říjnové parlamentní volby v Olomouckém kraji.

Drakiáda v Drahotuších přilákala desítky dětí

FOTOGALERIE / Nádherně modrá obloha nad drahotušským letištěm a na ní létající skvosty různých tvarů a rozličných rozměrů. Tentokrát není řeč o létajících strojích, ale o dracích z papíru, igelitu či jiného materiálu. Na velké travnaté ploše letiště i nad ní se totiž uskutečnil čtvrtý ročník Drakiády.

Právě jsme se narodili. Mrkněte se na nás

HLASUJTE V ANKETĚ / Díky vstřícnosti přerovské, olomoucké, novojičínské a meziříčské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších obyvatel Přerovska, Hranicka a Lipnicka. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Revitalizace sídliště Nová pokračuje

Revitalizace sídliště Nová je v plném proudu a výsledky prací se začínají pomalu ale jistě projevovat. Parkovací místa jsou vyfrézovaná, chodníky se rýsují.

V Lipníku se otevřely brány hasičské zbrojnice pro veřejnost

Pátek třináctého je z neznámého důvodu nejsmolnějším dnem pro každého člověka. Nikoliv však pro hasiče. Ti vždy v tento čas pořádají Den požární bezpečnosti, kdy otevřou brány svých zbrojnic pro veřejnost, které dají možnost nahlédnout do jejich pracovního života.