Senátorka se setkává s občany Hranicka

Senátorka RNDr. Jitka Seitlová se setkává s občany Hranic a okolí.

více... | Publikováno 02.12.2014

Jak se dozvíte o kulturních akcích v Hranicích

V Hranicích se měsíčně konají desítky kulturních, společenských a sportovních událostí. Jak se ale o jejich konání dozvíte?

více... | Publikováno 08.04.2016

Stav ovzduší mohou občané zjistit na webu města

Stav ovzduší v Hranicích i v dalších městech mohou občané zjistit na internetových stránkách města.

více... | Publikováno 15.01.2017

Místní vysílání lze sledovat na webu

V současné době lze Hranické televizní zpravodajství sledovat na webu a satelitu i v kabelových televizích. Premiéra je vždy v pátek v 18.40 a vysílání se opakuje každé 4 hodiny až do soboty 14.40

více... | Publikováno 29.03.2012

Firmy mohou žádat o dotace na poradenství

Nová výzva umožňuje malým a středním podnikům žádat o podporu při zajišťování poradenských, expertních a podpůrných služeb. Výzva byla vyhlášena 1. června letošního roku a žádosti jsou přijímány do konce května 2017.

více... | Publikováno 08.06.2016

Informace pro občany s trvalým pobytem na ohlašovně

Doručování občanům s trvalým pobytem na ohlašovně. (Pernštejnské nám. 1). Aktuální seznam oznámení o uložení výzvy k převzetí zásilky a poučení občanům s trvalým pobytem na ohlašovně MěÚ Hranice.

více... | Publikováno 04.01.2017

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... další strana }

Hranický deník

V Ústí uklízejí bahno po rozlití Bečvy

Čištění zablácených cest, stěhování laviček zpět na venkovní posezení, úklid v kiosku. Obyvatelé Ústí na Hranicku až do páteční noci trnuli hrůzou, zda se voda, která zaplavila místní fotbalové hřiště, dostane dál. Po sobotní optimistické prognóze meteorologů se s vervou pustili do úklidu spouště, který po sobě rozvodněná řeka zanechala.

HP TRONIC rozdělí nejvyšší roční odměny za posledních pět let

Zlínská společnost HP TRONIC, která je mj. provozovatelem prodejen Euronics, e-shopu Kasa.cz či majitelem společnosti ETA, dosáhla v roce 2016 zisku 104 milionů korun, což je více jak trojnásobek oproti roku 2015.

Právě jsme se narodili. Mrkněte se na nás

HLASUJTE V ANKETĚ / Díky vstřícnosti přerovské, olomoucké, novojičínské a meziříčské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších obyvatel Přerovska, Hranicka a Lipnicka. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Bečva se umoudřila, povodně už nehrozí

Nevyzpytatelná příroda si opět pohrála s nervy obyvatel Přerovska. Rozbouřená Bečva v pátek zaplavila sportovní hřiště v Ústí na Hranicku a uzavřela také cestu z obce směrem na Hranice. Hasiči zasahovali na několika místech.

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.