obsah:

Zápis do mateřských škol se blíží

Zápis dětí do mateřských škol, zřizovaných městem Hranice na školní rok 2017/2018 se uskuteční ve čtvrtek 4. května od 8 do 16 hodin a v pátek 5. května od 8 do 12 hodin. Jedná se o mateřské školy ZŠ a MŠ Drahotuše, Pohádka Hromůvka, Míček Galašova,  Sluníčko Plynárenská, Slunečnice a Klíček Struhlovsko  (obě při ZŠ a MŠ Struhlovsko) a Šromotova pastelka  (při ZŠ a MŠ Šromotovo).

Rodiče nebo jiní zákonní zástupci budou potřebovat již vyplněnou Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělání, která je k dispozici v mateřských školách u ředitelek a vedoucích učitelek a na webových stránkách škol, dále rodný list dítěte a občanský průkaz žadatele.

Rozdělení města do školských obvodů jednotlivých mateřských škol naleznete v příloze.

Přílohy ke stažení

Hranický deník

V Ústí uklízejí bahno po rozlití Bečvy

Čištění zablácených cest, stěhování laviček zpět na venkovní posezení, úklid v kiosku. Obyvatelé Ústí na Hranicku až do páteční noci trnuli hrůzou, zda se voda, která zaplavila místní fotbalové hřiště, dostane dál. Po sobotní optimistické prognóze meteorologů se s vervou pustili do úklidu spouště, který po sobě rozvodněná řeka zanechala.


HP TRONIC rozdělí nejvyšší roční odměny za posledních pět let

Zlínská společnost HP TRONIC, která je mj. provozovatelem prodejen Euronics, e-shopu Kasa.cz či majitelem společnosti ETA, dosáhla v roce 2016 zisku 104 milionů korun, což je více jak trojnásobek oproti roku 2015.


Právě jsme se narodili. Mrkněte se na nás

HLASUJTE V ANKETĚ / Díky vstřícnosti přerovské, olomoucké, novojičínské a meziříčské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších obyvatel Přerovska, Hranicka a Lipnicka. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.


Bečva se umoudřila, povodně už nehrozí

Nevyzpytatelná příroda si opět pohrála s nervy obyvatel Přerovska. Rozbouřená Bečva v pátek zaplavila sportovní hřiště v Ústí na Hranicku a uzavřela také cestu z obce směrem na Hranice. Hasiči zasahovali na několika místech.


Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.
Jazykové verze

  • Čeština
  • English