Cesta: Televize, tisk / Zajímavé akce / 2014 - Barevný den a Den bez aut

2014 - Barevný den a Den bez aut

Město Hranice i v letošním roce podpořilo Evropskou iniciativu za udržitelnou dopravu Evropský týden mobility,který probíhá v týdnu od 16. do 22. září a pro letošní rok je ve znamení celoevropského tématu "Naše ulice, naše volba".

Oddělení životního prostředí, ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Hranice a dalšími partnery, v rámci Evropského týdne mobility v Hranicích pořádali v pátek 19. září od 8.30 do 14.30 hod.  na Masarykově náměstí a Dětském dopravním hřišti v ulici Studentská (naproti supermarketu Billa) akci „Den bez aut“.

Koloběžky jsou stále oblíbené

Souběžně proběhla akce „Barevný den“, zaměřená na třídění odpadů, kterou pořádaly společnosti EKO-KOM, a.s., Asekol s.r.o. a ELEKTROWIN a.s., Ekolamp s.r.o.

Děti se učí třídit odpad hrou

Pro děti byly od dopoledne 8.30 až do odpoledne do 14.30 nachystány zajímavé soutěže, skákací hrad, lezecký balvan, trampolína, ukázky hasičské techniky, a spoustu informací z oblasti životního prostředí.

Přílohy ke stažení