Cesta: Veřej. zakázky, dotace, smlouvy / Dotace (granty a příspěvky) města Hranic / 2012 - Finance na městské granty a příspěvky jsou rozděleny


obsah:

2012 - Finance na městské granty a příspěvky jsou rozděleny

Rozdělení financí na granty a mimořádné příspěvky schválila Rada města  Hranic a Zastupitelstvo města Hranic.   Úspěšní žadatelé již mohou na příslušných odborech vyřizovat podepisování smluv. 

Rozdělení grantů -  granty v oblasti podpory oprav a obnovy objektů v oblasti památkové péče 
                             - granty v  oblasti sociální a zdravotní

                            

Rozdělení mimořádných příspěvků

Druhé kolo grantového programu bylo vyhlášeno v oblastech, kde zůstala finanční rezerva z prvního kola. Týkalo se oblastí spolupráce partnerských měst,  podpory oprav a obnovy objektů v oblasti památkové péče na území města Hranic a oblasti sociální a zdravotní.

Město také vyhlásilo mimořádné kolo příspěvků na činnost.  Zastupitelé na tyto příspěvky vyčlenili 1 milion korun, které rozdělili na základě podaných žádostí.  Na příspěvky v sociální oblasti jde 140 tisíc korun, na příspěvky na mládežnický sport 420 tisíc korun, na sport dospělých  390 tisíc korun a na příspěvky v oblasti kultury  50 tisíc korun.  O příspěvky v oblasti životního prostředí nikdo nežádal.

 

Přílohy ke staženíJazykové verze

  • Čeština
  • English