Cesta: Životní prostředí / Zprávy ze životního prostředí / Zprávy ze živ. prostředí - archiv / 2012 - V Sadech Čs. legií jsou nové dětské prvky

2012 - V Sadech Čs. legií jsou nové dětské prvky

Novou skluzavku s lezeckou stěnou, houpačku kládovku a dvojitou hrazdu umístil odbor životního prostředí do Sadů Čs. legií. Město tak rozšířilo nabídku aktivit pro dětské návštěvníky rekonstruovaného parku. Zároveň byla v parku u lavičky na parteru umístěna dvě šlapadla pro seniory. Celkem se jedná o investici ve výši 188 tisíc  korun.

Nové dětské prvky

Šlapadla pro seniory

Rekonstrukce Sadů Čs. legií byla dokončena v červnu a 1. září  byl park slavnostně otevřen. Město  vyhodnotilo získané zkušenosti a podněty od občanů a dodatečně  zde nechalo nainstalovat stojany na kola, zároveň ale také cedulky, upozorňující, že jízda na kole po nezpevněných pískových komunikacích je zakázána. Na základě připomínek občanů  byly do parku doplněny zmíněné dětské prvky.

Foto: Odbor životního prostředí