Dodávka vody v Drahotuších zatím přerušena nebude

Publikováno 22.9.2022

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že v pondělí 26. září nebude provedena plánovaná odstávka vody na Zahradní ulici v Drahotuších ( viz přiložená situace ). Podle Vodovodů a kanalizací je to z důvodu nesplnění podmínek pro napojení na veřejný vodovod ze strany realizační firmy, provádějící výstavbu nového vodovodu. Proto se termín odstávky odkládá. Přesný termín nové odstávky bude upřesněn.

VaK Přerov zároveň upozorňuje na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky vody a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti. Současně se omlouvá za způsobené potíže v zásobování a děkuje odběratelům za pochopení nezbytných opatření.

Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov 800 167 427 a nebo na email dispecink@vakpr.cz.

Přílohy ke stažení

ODSTÁVKA_DRAHOTUŠE_26_09_2022 (502,83 KB)