logo mesta

Město Hranice

Oficiální webové stránky

Informace KR seniorů Olomouckého kraje

Publikováno 22.3.2020


Akreditovaná bezplatná právní Poradna pro seniory a kancelář Krajské rady seniorů Olomouckého kraje je do odvolání zavřená, ale v případě přání a potřeby klientů poskytujeme poradenskou službu ONLINE FORMOU a to včetně komunikace s klientem.

Můžete psát e-maily na adresu poradna.olomouc@rscr.cz a nebo telefonovat na číslo 774 345 670.

Pokud máte pocit samoty, bezmoci, potřebujete informace, chybí vám komunikace, volejte, nebojte si říci o pomoc. Krajská rada seniorů je tu pro vás.

Milí senioři, nedobrovolné "domácí vězení" a všechna ta současná nepopulární opatření v podobě zákazů, příkazů, zrušení akcí mají jeden společný cíl a to, ochránit naše zdraví a to nejcennější co máme, naše životy. Buďme silní, zodpovědní, ohleduplní, jen tak můžeme čelit těžké zkoušce, kterou nám život přichystal. Mějte na paměti, že každý z nás MUSÍ chtít, společně to zvládneme! Je čas na dobrou knížku, hezký film, skvělou muziku třeba na TV Šlágru, ruční práce, záliby a koníčky, ale i třeba na zastavení a odpočinek v kruhu rodinném. Vstávejte s úsměvem, udržujte si skvělou náladu a nebojte si říci o pomoc.
                               

                                        S přáním hezkých dnů 
                                                                                 

                                                                         Milena Hesová, předsedkyně Krajské rady seniorů

Město Hranice

Pernštejnské náměstí 1
753 01 Hranice

podatelna@mesto-hranice.cz

581 828 111

Všechna práva vyhrazena - Město Hranice © 2020