Lze žádat o značku Moravská brána – regionální produkt

Publikováno 2.2.2024

MAS Hranicko z. s. vyhlašuje ve spolupráci s Asociací regionálních značek a partnerem Olomouckým krajem XI. Výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Uzávěrka žádostí je 29. února.

Jste výrobce řemeslných, přírodních, zemědělských či potravinářských produktů z Moravské brány/Hranicka a jste hrdý na místo, kde žijete a tvoříte? Chcete se od konkurence odlišit značkou, která je zárukou kvality, místa původu, šetrnosti výroby k životnímu prostředí a velkého podílu ruční a duševní práce při výrobě? Zažádejte o značku MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®.

Co značka může výrobcům přinést?

• PROPAGACI výrobců a jejich výrobků, začlenění do Asociace regionálních značek
  • ÚČAST na prezentačních a prodejních akcích, trzích, jarmarcích
  • SPOLUPRÁCI mezi výrobci, předávání zkušeností a dobré praxe

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce. Certifikační komise se pak do 4 týdnů sejde k hodnocení předložených žádostí, ale předtím obvykle navštíví její zástupci jednotlivé výrobce v jejich provozovně.

Víte o šikovném řemeslníkovi, zemědělci? Jste producent a máte zájem dozvědět se o značkách regionálních produktů více? Pak nabízíme informace na www.regionalni-znacky.cz/moravska-brana nebo www.regionhranicko.cz/moravskabrana .

Kontakt pro další informace a bezplatné konzultace: MAS Hranicko z. s., Olga Vilímková, 731 456 266, e-mail: o.vilimkova@regionhranicko.cz.