MAS vyhlásila dotace pro podnikatele a na obnovu vesnic

Publikováno 15.5.2023

Místní akční skupina (MAS) Hranicko vyhlásila Výzvu č.11 dotačního programu MAS-PRV se 2 vyhlášenými Fichemi. Je to F11 Rozvoj zemědělských podniků Drobné podnikání s alokací 660 tisíc korun a F20 Obnova vesnic, oblast f) Kulturní a spolková zařízení včetně knihoven s alokací 1 860 tisíc korun. Uzávěrka Výzvy je stanovena na 20. června 2023.

Všechny podklady včetně příručky pro žadatele najdete na webu https://www.regionhranicko.cz/mas-hranicko/dotacni-programy-mas/2018-2022, sekce Dokumenty ke stažení, adresář „Dotační program MAS-PRV“

MAS Hranicko doporučuje osobní konzultace Vašich projektových záměrů tak, aby bylo možné eliminovat případné nedostatky a nesoulady s Pravidly PRV. V případě zájmu kontaktujte hlavního manažera MAS Františka Kopeckého, 773 58 30 20, f.kopecky@regionhranicko.cz