Město hledá nové úředníky

Publikováno 31.8.2018

Výběrová řízení hned na tři pozice vypsal tajemník MěÚ Hranice. Jde výběrová řízení na místo úředníka na úseku dopravně správních agend v působnosti zkušebního komisaře a komplexního posuzování technické způsobilosti vozidel, dále na místo úředníka pověřeného výkonem státní správy a samosprávy na úseku vodního hospodářství a ochrany zvířat a na místo referenta státní správy na úseku územního plánování na Odboru rozvoje města Městského úřadu Hranice.

1. výběrové řízení na místo úředníka na úseku dopravně správních agend (Oddělení dopravně-správních agend), v působnosti zkušebního komisaře a komplexního posuzování technické způsobilosti vozidel na Odboru vnitřních věcí Městského úřadu Hranice.

Termín nástupu:  1. 1. 2019, případně dle dohody. Přihlášky posílejte poštou na adresu: Městský úřad Hranice, kancelář starosty, Pernštejnské nám. 1, 753 01 (podací razítko nejpozději s datem 06.12.2018 s označením obálky "NEOTVÍRAT-VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – OD" nebo je můžete odevzdat osobně na Městském úřadu Hranice, Pernštejnské nám. 1, podatelně, v uzavřené obálce s označením "NEOTVÍRAT-VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – OD“ nejpozději do 06. 12. 2018 do 14:30 hodin.

2. Výběrové řízení na místo úředníka pověřeného výkonem státní správy a samosprávy na úseku vodního hospodářství a ochrany zvířat na Odboru stavební úřad, životního prostředí a dopravy Městského úřadu Hranice.

Termín nástupu: leden 2019, případně dle dohody.  Přihlášky posílejte poštou na adresu: Městský úřad Hranice, Samostatné pracoviště personálně- organizační, Pernštejnské nám. 1, 753 01 (podací razítko nejpozději s datem 07.12.2018 s označením obálky "NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – VH", nebo je můžete odevzdat osobně na Městském úřadu Hranice, Pernštejnské nám. 1, podatelně v uzavřené obálce s označením "NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – VH" nejpozději do 07. 12. 2018 do 13:30 hod.

3. výběrové řízení na referenta státní správy na úseku územního plánování  Městského úřadu Hranice.

Termín nástupu: leden 2019, případně dle dohody.  Přihlášky posílejte poštou na adresu: Městský úřad Hranice, Samostatné pracoviště personálně- organizační, Pernštejnské nám. 1, 753 01 (podací razítko nejpozději s datem 12.12.2018 s označením obálky "NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – ÚP", nebo je můžete odevzdat osobně na Městském úřadu Hranice, Pernštejnské nám. 1, podatelně v uzavřené obálce s označením "NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – ÚP" nejpozději do 12. 12. 2018 do 16:00 hod.

Podrobnější informace naleznete na úřední desce MěÚ Hranice  v rubrice Výběrová řízení