Olomoucká aglomerace nabízí příležitosti pro podnikatele

Publikováno 29.5.2018

Hned několik druhů výzev v rámci integrovaných teritoriálních investic je připraveno pro podnikatele, kteří mají sídlo nebo provozovnu v Olomoucké aglomeraci .

Podnikatelé na území Olomoucké aglomerace mají hned několik variant, jak získat prostředky  k podpoře svého podnikání. Mohou například chtít inovovat své podnikání, zaměřovat se na vědu a výzkum, chtít modernizovat zastaralou, technicky nevyhovující budovu nebo takovou budovu zbourat
a postavit rovnou novou. Mohou také  uplatnit nějaký nápad/vynález/produkt, který si zaslouží ochranu prostřednictvím patentu, ochranné známky. Prostředky se dají získat i na výstavbu nebo rekonstrukci školicího střediska, nebo zmodernizování prostor pro vzdělávání zaměstnanců či pořízení školicích pomůcek. Podrobnější informace získaáte v příloze.

Přílohy ke stažení

Výzvy, které pomohou s rozvojem podnikání (366,46 KB)