Podnikatelé mohou požádat o dotace

Publikováno 23.1.2020

Jste podnikem, který chce zavést na trh nový výrobek, technologii či službu, realizujete průmyslový výzkum a experimentální vývoj či plánujete zavést nebo rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity? Řešíte rekonstrukci či demolici budov k podnikání? Nositel Integrovaných teritoriálních investic Olomoucké aglomerace (ITI OA) vyhlašuje poslední výzvy v níže zmíněných oblastech.

Jde o výzvy Nemovitosti, Potenciál, Inovace a Aplikace, jež má nositel ITI OA možnost vyhlásit znovu (a tedy i naposledy v rámci tohoto programového období). Výzvy budou vyhlášeny pouze na základě předložených seznamů potenciálních zájemců Ministerstvu průmyslu a obchodu. Potenciální zájemci mohou Olomouckou aglomeraci kontaktovat do konce ledna 2020.

Podnikatelé se mohu přihlásit také do výzvy Technologie, která se bude prodlužovat a pravděpodobně navyšovat její alokace (opět na základě předloženého seznamu potenciálních zájemců).