Policie nabírá nové síly

Publikováno 18.3.2019

Rozšiřujeme řady a přijímáme NOVÉ POLICISTY A POLICISTKY na obvodní oddělení HRANICE a pro nově vznikající Oddělení hlídkové služby v Přerově. Uvítáme muže a ženy v produktivním věku i čerstvé absolventy středních škol.

Chráníme Váš život. Chráníme Vaše zdraví.
Vaše děti, rodiče, partnery. Vaše práva, majetek, svobodu.
Pomáháme Vám v ohrožení, při dopravních nehodách, při živelných katastrofách i v krizových situacích.
Hledáme Vaše ztracené děti. Bráníme Vaše záchranáře a hasiče.
Dohlížíme na Vaše bezpečí.
Sloužíme ve prospěch Vás všech.
Držíme spolu, podporujeme se. Máme svoje poslání rádi.

MĚJTE I VY ODVAHU S NÁMI STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ.

Práce u Policie ČR se znovu stává oceňovanou a atraktivní. Noví policisté získávají nejen jistotu místa a platu u státního zaměstnavatele a zároveň i zajímavou a perspektivní pozici u bezpečnostních složek, ale i náborový příspěvek ve výši 75.000 Kč. Nástupem k Policii České republiky se každý stává členem velké organizace, v rámci celé České republiky působí více než 40.000 policistů a policistek.

Máme co nabídnout! První rok (po dobu přípravy na výkon služby) plat 24.220 Kč, po 1. roce navýšení na 29.440 Kč, po 3 letech až 32.330 Kč a následně pravidelné navyšování dle odsloužených let. K tomu mnoho benefitů, např. 6 týdnů placené dovolené ročně, finanční příspěvky na dovolenou a dětské tábory, možnost studia VŠ s nárokem na služební plat a služební volno, při ukončení služebního poměru jednorázové odchodné ve výši až šestinásobku hrubého měsíčního příjmu dle odsloužených let, při splnění podmínek nárok na doživotní výsluhový příspěvek a další velmi zajímavé benefity pro policisty a jejich rodinné příslušníky. O své policisty a jejich rodiny se staráme!

Zájemci a zájemkyně mohou získat podrobné informace na tel. 735 788 425 nebo na e-mailu martina.schrammova@pcr.cz nebo na  webu nabor.policie.cz

Přílohy ke stažení

Nábor Hranice a přihláška (3 920,78 KB)