Poplatky za komunální odpad můžete zaplatit později

Publikováno 23.4.2020

Kvůli aktuální situaci bude Město Hranice tolerovat i pozdější platby za komunální odpad, než 30. duben, kdy jsou poplatky spatné. S platbou můžete vyčkat do zaslání složenek na poplatek za komunální odpad. Ty budou letos zasílány později.

Pokud chcete platbu zaslat převodem z bankovního účtu nebo případně poštovní poukázkou typu „A“, kterou lze získat na kterékoliv pobočce České pošty, je důležité znát variabilní symbol!!!

Podklady k platbě byly a jsou rozesílané e-mailem. Prosím všechny, kteří mail nedostali, ať se obrátí na e-mail: jana.nehybova@mesto-hranice.cz nebo na telefon 581 828 374, kde se dozvíte  potřebné podklady.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

V letošním roce je výše poplatku stejná jako v roce 2019 – tedy 696 korun na osobu za rok. Od poplatku za odpad jsou osvobozeny děti do 6 let a občané nad 70 let. O osvobození není třeba nijak žádat, probíhá automaticky.

Podrobné informace o poplatcích za odpad naleznete na webu města v rubrice „správa města/vyhlášky a nařízení“ v Obecně závazné vyhlášce města č. 3/2019, o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

Provozní doba MěÚ a pokladní hodiny