Zveme na veřejné projednání dopravních scénářů Hranic

Publikováno 10.2.2020

Druhé veřejné projednání k Plánu městské mobility města Hranic se uskuteční v pondělí 2. března v 16 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu v Hranicích.  Na tomto projednání budou představeny scénáře rozvoje dopravy, které vznikají v rámci návrhové části plánu mobility.

Zveme všechny zájemce: „přijďte s námi diskutovat o tom, co by se mělo v dopravě změnit a do kterých oblastí by město mělo v příštích letech investovat“. Jednání se zúčastní zástupci města a zpracovatele plánu mobility. Těšíme se na Vaše názory.

První veřejné projednání Plánu se uskutečnilo ve středu 15. ledna 2020. V rámci veřejného projednání proběhlo losování o tři koloběžky Kostka mezi účastníky dotazníkového výzkumu. Následně zástupci zpracovatelské společnosti představili výstupy analytické části plánu mobility. Po představení všech výstupů dostali občané prostor k diskuzi, kterého využili k doplňujícím dotazům k analýze a vlastním návrhům ke zlepšení dopravy v Hranicích.

Plán udržitelné městské mobility města Hranice se zabývá všemi druhy městské dopravy, tedy automobilovou, městskou hromadnou, příměstskou, cyklo a pěší dopravou, ale i problematikou parkování. Další informace o plánovaných akcích mohou občané nalézt na stránkách: mobilita-hranice.cz.

Přílohy ke stažení

Veřejné projednávání Plánu mobility (917,03 KB)