Region Hranicko vyhlásil grantový program

Publikováno 25.2.2022

Dne 25. února 2022 byl vyhlášen Grantový program regionu Hranicko 2022 na podporu kulturních, sportovních a vzdělávacích akcí.Grantový program regionu Hranicko je připravován a realizován ve spolupráci Mikroregionu Hranicko a významných firem sídlících na Hranicku a je výrazem společného zájmu veřejného sektoru a soukromého sektoru na zlepšování podmínek života v našem regionu.

Cílem programu je nejen obohatit nabídku kvalitních kulturních, sportovních a vzdělávacích akcí s důrazem na děti a mládež na území regionu Hranicko, ale i zvýšit jejich kvalitu a vzájemnou provázanost. Program poskytuje jednorázové příspěvky na zorganizování akce vybraným žadatelům, které naplňují podmínky programu.  Podrobnosti naleznete na webu https://www.regionhranicko.cz/mikroregion-hranicko/grantovy-program.

Kontaktní osoba, na kterou se můžete obracet, je Ing. Marcela Tomášová, tel. 739 430 576, e-mail: m.tomasova@regionhranicko.cz.