logo mesta

Město Hranice

Oficiální webové stránky

Řidiči, pozor na uzavírky, zejména v Komenského ulici

Publikováno 18.10.2021

Od 18. října bude kvůli havárii plynovodu uzavřena část ulice Komenského poblíž letního kina, která potrvá maximálně do 29. října. Začala také úplná uzavírka krajské silnice Hrabůvka – Velká. Tato cesta se bude opravovat do 30. listopadu 2021. Uzavírky postihnou MHD.

Ulice Komenského

Ulice Komenského bude uzavřena v části úseku mezi ulicí Hřbitovní a Svatoplukovou v prostoru u letního kina  (viz mapa v příloze). Uzavírka se dotkne i městské hromadné dopravy.

Linka 2 ve  směru do Teplic neobslouží zastávku Teplická. Náhradou lze využít zastávky Komenského nebo Pod farou. Ve směru z Teplic linka neobslouží zastávky Teplická a Komenského. Náhradou lze využít zastávky Pod farou nebo Masarykovo náměstí, kde linka mimořádně zastaví v časech odjezdů ze zastávky Teplická.

Linka 4 a 8 Linka vynechá zastávky Pod farou, Partyzánská a Teplická ve směru jízdy k domovu seniorů a Albertu. Náhradou lze využít zastávky Masarykovo náměstí nebo Komenského (ve směru na Teplickou), kde linka mimořádně zastaví v časech odjezdů ze zastávky Teplická.

Silnice Hrabůvka - Velká - úplná uzavírka

Začala také uzavírka krajské silnice Hrabůvka – Velká. Cesta se bude opravovat do 30. listopadu 2021.  Akce je rozdělena na dvě etapy, v první etapě projde opravou úsek přímo v Hrabůvce od odbočky na Radíkov směrem k lomu a druhá etapa, která začíná 18. října, pokračuje směrem k Velké až po odbočku do Drahotuš.

Vzhledem k uzavírce této silnice očekáváme zvýšený provoz v Drahotuších, proto byla v ulici K Nádraží přechodně snížena rychlost na 30 km/h. Řidiče proto žádáme o zvýšenou opatrnost a ohleduplnost.

Přílohy ke stažení

uzavírka Komenského (2 342,07 KB)

Stáhnout vše

Město Hranice

Pernštejnské náměstí 1
753 01 Hranice

podatelna@mesto-hranice.cz

581 828 111

Všechna práva vyhrazena - Město Hranice © 2021