logo mesta

Město Hranice

Oficiální webové stránky

Provoz úřadu aktuálně

Publikováno 15.2.2021

Městský úřad Hranice je otevřen. Abyste ale minimalizovali nebezpečí nákazy, preferujte prosím elektronickou a telefonickou komunikaci před osobní návštěvou. Upozorňujeme, že při příchodu na městský úřad Vám může být změřena teplota.

Využívejte internetový rezervační systém - vyhnete se dlouhému čekání a frontám. Rezervační systém se týká správních agend, (evidence obyvatel, občanské průkazy, cestovní doklady, a ověřování opisů a podpisů a matriční agendy) a dopravně správních agend (registry vozidel a řidičů).

Žádáme občany a zástupce podnikatelských subjektů, aby i nadále v maximální míře využívali distanční formu konzultací s úředníky (telefon, e-mail; kontakty viz: https://www.mesto-hranice.cz/kontakty). Pokud nezbytně potřebujete osobní konzultaci, prosím dohodněte si s příslušným úředníkem, telefonicky či e-mailem, konkrétní den a hodinu návštěvy, abyste měli jistotu, že dotyčného pracovníka zastihnete. 

Platby provádějte převodem z bankovního účtu nebo poštovní poukázkou typu „A“. V případě provedení nutné platby na pokladně MěÚ se upřednostňuje bezhotovostní platba kartou před platbou v hotovosti.

Pokud je Vaše návštěva úřadu nutná, dodržujte bezpečnostní odstupy, respirátory, dezinfekci rukou.

 

 

 

Město Hranice

Pernštejnské náměstí 1
753 01 Hranice

podatelna@mesto-hranice.cz

581 828 111

Všechna práva vyhrazena - Město Hranice © 2021