Zapojte se do tvorby pocitové mapy města

Publikováno 3.1.2020

Pocitová mapa umožňuje aktivně zapojit obyvatele města do sběru informací a názorů na lokality, v nichž bydlí, a identifikovat problémová místa v Hranicích, např. z pohledu dopravy, nebo bezpečnosti. Výsledky mapování město využije pro plánování veřejných prostor v Hranicích, při vytváření koncepcí dopravy nebo jako informace pro městskou policii.

Pocitová mapa zobrazuje místa, kde se necítíme bezpečně, jsou dopravně nepřehledná, je na nich potřeba něco opravit, nebo naopak místa, kam si rádi chodíme odpočinout, nebo kde je nám dobře.

Každý, kdo se zapojí, označí na mapě místo, které se svého pohledu shledává ošklivým, nebezpečným, nepříjemným, nebo naopak zajímavým, inspirativním, apod. Na stejné otázky samostatně odpovídá několik stovek obyvatel města, což umožní získat dostatek podnětů pro identifikování a rozvoj nejvíce exponovaných lokalit ve městě.

Přispějte i Vy k efektivnímu nakládání s investicemi města a řekněte nám, jak se v Hranicích cítíte. Dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění Vám zabere jen pár minut, vyplnit jej můžete do 31. 1. 2020.

Dotazník je dostupný na webu: https://www.pocitovemapy.cz/hranice-2020/

Za Vaše odpovědi předem děkujeme!

Tvorba pocitové mapy města Hranic je součástí projektu s názvem „Koncepční rozvoj města Hranice – Smart City“, který je spolufinancován ze zdrojů Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost."