Pokyny pro rezervaci

Publikováno 26.9.2017

Pro rezervaci úkonu byl zaveden nový systém, kde již není potřeba vytvářet uživatelský účet, ale můžete si přímo rezervovat vybranou činnost a termín. Pro rezervaci je třeba povinně zadat jméno a příjmení, e-mailovou adresu.

• rezervaci je možné provést ve volných termínech maximálně 30 dnů předem, a to nejdříve pro následující den
  • dostavte se na pracoviště, u něhož jste si úkon rezervovali, nejdříve 10 minut před rezervovaným termínem a nejpozději 10 minut po termínu
  • pro každou požadovanou agendu je nutná samostatná rezervace, tzn. jeden úkon = jedna rezervace

Vyberte prosím agendu, u které si chcete rezervovat termín, a zvolte požadovaný den a čas.
Ve stanoveném termínu rezervace pracovník vyřizuje agendu pouze jednoho žadatele. Při návštěvě MěÚ si na vyvolávacím systému zvolíte službu, na kterou jste si vytvořili rezervaci, s volbou pro objednané.

Pokud potřebujete více úkonů, rezervujte si prosím další termín.

Odkaz na Rezervační systém Městského úřadu Hranice