logo mesta

Město Hranice

Oficiální webové stránky

Televizní zpravodajství

Hranické televizní zpravodajství 21. září 2020

Historie soch T. G. Masaryka * Slavnostní odhalení sochy T. G. Masaryka na Školním náměstí * Vyhlášení ceny Sportovec roku 2019

Dokument Půl roku v Kosovu

Dokument Půl roku v Afghánistánu

 

Hranické televizní zpravodajství

lze sledovat nejen na webu a satelitu, ale i  prostřednictvím kabelových televizí. Premiéra je vždy v pátek v 18.40 a vysílání se opakuje každé 4 hodiny až do soboty 14.40. Na satelitu i v kabelových sítích lze Hranické televizní zpravodajství sledovat v rámci vysílání Regionální televize.

Program "regionalnitelevize.cz" si naladíte dle těchto parametrů. 

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5° východně), norma: DVB-S2/8PSK  pilot: OFF. Frekvence 12 090 MHz. Polarizace vertikální, Symbol rychlost 29900 kSymb/s, FEC 2/3, FTA -free to air - není kódováno

Vysílací časy:

Internet :  www.mesto-hranice.cz (premiéra každé úterý)
Satelitní vysílání:  premiéra každý pátek v 18:40 hod.
                               opakování  každé 4 hodiny: pátek 22:40 hod.
                               sobota 02:40, 06:40, 10:40 a 14:40 hod.
Kabelové vysílání ( UPC a další poskytovatelé) :
                              premiéra každý pátek v 18:40 hod.
                              opakování  každé 4 hodiny: pátek 22:40 hod.
                              sobota 02:40, 06:40, 10:40 a 14:40 hod.

Kontakty:

Vedoucí zpravodajství: Vlastimil Mach, mob.: 731 116 269
Redaktor:                       David Král,        mob.: 739 321 353 

Náměty reportáží: htv@centrum.cz

Reklama v TV Hranice: Vlastimil Mach 731 116 269, machtv@centrum.cz

Archivní zpravodajství:

 • 14. září 2020 (20. ročník ocenění Nejlepší Sportovec roku 2019 - historie * Městské hradby - příprava projektu na rekonstrukci * Nové moderní učebny na ZŠ Šromotovo * Nabídka kroužků DDM na školní rok 2020 / 2021 * Pozvánka - Šplhoun roku 2020 * Pozvánka - Přes Hranice křížem krážem Evropou * Divize E - Tatran Všechovice : SK Hranice)

 • 7. září 2020 (Zahájení školního roku v mateřských, základních a středních školách * Konec prázdnin v Drahotuších * Cyklostezka z Ústí do Černotína - zahájení výstavby * Pozvánka na odhalování sochy T. G. Masaryka * Umělá ledová plocha opět na náměstí 5. - 30. prosince * Divize E- 4. kolo / SK Hranice - TJ Slovan Bzenec)

 • 31. srpna 2020 (Dotace pro majitele kulturních památek v městské památkové zóně * Oslavy 100 let Sokola v obci Velká * Pocta Karlům v Domově seniorů * Bělotínský týden zpěvu v kapli svaté Barbory * Pozvánka na kocert Ostrava Brass Quintet * Pozvánka do Letního kina * Judo Camp 2020 ve sportovní hale Naparia * Skateboardové závody Skate Jam 2020 * Sportovec roku 2019 - pozvánka na vyhlášení)

 • 24. srpna 2020 (Letní vysílání - Edith  Piaf / část 2  Ojedinělý hudební projekt ZUŠ Hranice)

 • 17. srpna 2020 - Letní vysílání - Edith Piaf / část 1 Ojedinělý hudební projekt ZUŠ Hranice 

 • 10. srpna 2020 (Projekt 1000 nových parkovacích míst a současné možnosti parkování v centru * Veřejné toalety a mobilní WC * Dosavadní průběh letošních žní * Investiční akce v obci Milenov * Upoutávka na záznam projektu Edith Piaf /// 100 Sokolu ve Velké uvidíte v dalším zpravodajství)

 • 3. srpna 2020 (Tropické teploty a silná bouřka - škody v Hranicích * Koupání na koupalištích a v přírodě * Další etapa rekonstrukce sídliště Struhlovsko * Příprava realizace výstavby kruhového objezdu ve Slavíči * Koncerty v Zámecké zahradě - Proměny a Kabát * Pivní míle Hranice 2020 * Pozvánka do Letního kina)

 • 27. července 2020 (Konec Sportovní haly Naparia... ? Některé akce v letech 2014 - 2020 * Sportovní hala Naparia na prodej * Nabídka městu Hranice ke koupi sportovní haly Naparia * Výstavba nového beach volejbalového hřiště na plovárně * Nové multifunkční sportovní hřiště na Skleném kopci * Pozvánka na výstavy: Stará radnice - výstava k výročí 100 let hranického skautingu * Synagoga - výstava Františka Hodonského * Galerie M+M - výstava amatérských umělců "První salon výtvarníků")

 • 20. července 2020 (Letní vysílání II. Sestřih z televizního archivu 2004 - 2020)

 • 14. července 2020 (Letní vysílání I. * Hranice nebo Hranice na Moravě? * Kruhový objezd a náměstí Hranice * Policisté z plastu * Kuriózní dopravní nehody * Pozor na hasící přístroje ! * Nebezpečná teplota na dětských hřištích * Maxipes na letním táboře)

 • 7. července 2020 (Participativní rozpočet pro letošní rok je schválený * Rekonstrukce nábřeží Kropáčovy ulice * Vyhlášení ceny města * Výměna velitelů 71. mech. praporu * Připravujeme letní vysílání * Nová výstava ve Zbrašovských aragonitových jeskyních * IPA pochod ve Stříteži nad Ludinou * Diamantová svatba)

 • 30. června 2020 (Poděkování studentům SZŠ za pomoc při pandemii Covid-19 * Město Hranice kupuje část nádraží v Teplicích nad Bečvou * Zvýšení hladin vodních toků * Prezentace kroužků DDM ve dvoraně zámku * Kroužek flétnistů z Drahotuš natáčí festivalový spot pro Holandsko * Koncert Lucie Langerové v galerii M+M * Pozvánka na Hranické kulturní léto)

 • 23. června 2020 (Protipovodňová opatření na jezu v Hranicích, Skaličce a toku Bečvy * Připomínáme:Parkoviště na Komenského ul., otevření koupaliště a uzavírka schodiště - Rekonstrukce hřbitova pokračuje * I město Hranice v Praze na demonstraci proti krácení příjmů * Losování výhece soutěže Do práce na kole * Přístavba k evangelickému kostelu Českobratrské církve evangelické * S úsměvem - Travička zelená…)

 • 16. června 2020 (Žáci 2. stupně ZŠ opět v lavicích * Upozornění na výměnu prošlých občanských průkazů z období koronaviru * Dokončovací práce na novém parkovišti na Komenského ulici * Uzavírka a rekonstrukce Židovských schodů * Otevření plovárny a letního koupaliště od 1. července * Společnost Ekoltes vybírá nové stroje na údržbu a dezinfekci * Václav Klaus ml. a možné změny ve školství * Adamant Warrior - vojenské cvičení 71. mech. praporu * DDM Hranice připravuje letní a příměstské tábory * Hranické kulturní léto -pozvánka * 11. ročník projektu "Na kole dětem")

 • 9. června 2020 (Město Hranice se připojí ke stávkové pohotovosti * Závěrečný účet města za rok 2019 * Z archivu - maturitní zkoušky v předcházejících letech * Maturitní zkoušky 2020 - didaktické testy * Nová aplikace Regiony sobě * Atletické závody "Spolu na startu" * SK Hranice (U18) - TJ Sokol Bělotín (muži))

 • 2. června 2020 (ČERNÝ DEN PRO OBCE A KRAJE * Úspory v investičním a provozním rozpočtu města * Zrušení 2. kola poskytování grantů * Objednávkový systém pro občany * Co bude s ubytovnou na Vrchlického ulici ? * Vítání občánků v době omezení * 11. ročník Motomše Hranice * Slavné operní árie pro klienty Domova seniorů)

 • 25. května 2020 (Další vlna uvolňování opatření proti šíření koronaviru * aktuálně - roušky, školky, školy, školní jídelny, restaurace, hotely, plovárna a koupaliště, letní kino)

 • 19. května 2020 (Uvolňování opatření ve školách - příprava na příjímačky a maturity * Uvolňování podnikatelských činností - služeb * Živnostníci v době nouzového stavu * Vliv nouzového stavu na dopravu v centru města * Předběžné výsledky on-line zápisů dětí do ZŠ * Další radary na měření rychlosti * Pozvánka na výstavy - velikonoce v galerii M+M * Pat a Mat na Staré radnici * Odpoledne s Hudeckou muzikou v Domově seniorů)

 • 12. května 2020 (Zahájení výuky pro žáky ZŠ - příprava na přijímací zkoušky * Zahájení výuky pro studenty SŠ- příprava na maturity * Hranická plovárna a dopady nouzového stavu * Nouzový stav a svatby * 9 000 lahviček dezinfekce pro starší občany od MěÚ Hranice * Přehled cen benzínu Natural 95 * Motomše 2020 - pozvánka * Pietní akt k připomenutí 75. výročí ukončení 2. světové války * Negativní dopad Covidu-19 na republikové a hranické judisty)

 • 5. května 2020 (Aktuální informace starosty města k situaci kolem koronaviru COVID-19 v Hranicích * Znovuotevření městské knihovny * Zpřísněná hygienická opatření v prodejnách do 2500 m² * Nouzový stav a vojáci 7. mechanizované brigády Hranice * Celorepublikový projekt Upíři ze škol a studenti SZŠ Hranice * Zahájení výstavby nového Ekocentra * Jak podat přihlášku na Základní uměleckou školu v Hranicích)

 • 28. dubna 2020 (14. zasedání zastupitelstva města Hranice * Obnovení činnosti městského úřadu + úřední hodiny pro veřejnost * Stanovisko města k otevření škol na Hranicku * Svoz kontaminovaného odpadu * Bělotín - nákaza koronavirem a nouzový stav v obci * Fotbalisté SK Hranice v době krizových opatření)

 • 21. dubna 2020 (Starosta města o poskytovaných informacích o výskytu koronaviru * Odběrové místo pro diagnostiku COVID-19 v Hranicích * Nový pomocník v boji s koronavirem v Hranicích * Dvě školky pro děti zdravotnických pracovníků a složek IZS * nformace MěÚ jak uhradit poplatky za komunální odpad * Úplná uzavírka ulice Jiřího z Poděbrad do 31. března 2021 * Velikonoční pondělí v Hranicích - ráno a odpoledne)

 • 14. dubna 2020 (Informace starosty města o výskytu koronaviru a aktuální situaci v Hranicích * Mimořádná opatření v Domově seniorů v Hranicích * Pomoc studentů SZŠ v hranické nemocnici * Upozornění na rizika požárů * Začátek prácí na rozšíření hranického jezu * Příprava nového parkoviště na Komenského ulici * Velikonoce v galerii M+M)

 • 7. dubna 2020 (Nedostatek ochranných pomůcek v ordinacích * Nouzový stav ve spádových obcích města Hranice * COVID - DIVOČ S MÁJEM - projekt pro žáky ZŠ 1. máje * COVID - redakce zpravodajství divočí s Májem)

 • 31. března 2020 (Dezinfekce pro město a obce * MP v období stavu nouze * Pomoc Charity Hranice * Ekoltes ve zvláštním režimu * Výdej a rozvoz jídel občanům * Charita Hranice nabízí pomoc seniorům a nemocným * MP - roušky pro bezdomovce * Projekt Hranice pod rouškou * Ochranné roušky a radnice * Nové nádoby na kontaminovaný odpad * Aplikace mobilní rozhlas - krizové informace okamžitě do mobilu * Projekt Domácí školka pro všechny předškoláky)

 • 24. března 2020 (Informace o mimořádných a preventivních opatřeních k zabránění dalšímu šíření nákazy * Informace ze zasedání městského zastupitelstva * Plovárna Hranice - hodnocení loňského roku * Další zásah hasičů v CTParku * Vysazování pstruha potočního do potoků * Roller derby - sport pro dívky a ženy)

 • 17. března 2020 (AKTUÁLNÍ INFORMACE O OPATŘENÍCH PROTI ŠÍŘENÍ NÁKAZY SLEDUJTE V NAŠICH MIMOŘÁDNÝCH REPORTÁŽÍCH Informace starosty města Hranice o opatřeních k zabránění šíření koronaviru /natočeno 12.března/ * Předávání ocenění Stavba roku * Uzavření kanceláře 107 - agendy tech. změn, dovozy a vyřazování vozidel - 20. - 29. 3. * 550 kompostérů pro občany připraveno k vyzvednutí * Nová kinokavárna v Olympii * Výuka 1. pomoci pro mateřskou školu z Rakova * 1. turnaj v Hranicích mladších žaček v házené)

 • 10. března 2020 (Vyjádření starosty města k šíření koronaviru * Druhé veřejné projednávání dopravních scénářů Plánu mobility * Nová epitafní místa na městském hřbitově * Cena Stavba roku opět po 9 letech udělena * Rekonstrukce lůžkového oddělení dlouhodobé, následné a paliativní péče * Pokácené stromy u malého nádraží * T.G.Masaryk - pietní akt k 150. výročí narození * Zahájení prací na protipovodňových opatření v obcích Ústí, Skalička, a Černotín * Přípravka - Judo Železo Hranice)

 • 3. března 2020 (3 roky neplatná výjimka pro hlučnost dopravy na průtahu městem * Fronty u přepážek - nová služba pro občany * Poslední dva pozemky pro výstavbu rodinných domů v Drahotuších * Další kompostéry pro občany * Podnikatelé a živnostníci na Hranicku v roce 2019 * Praktická výuka 1. pomoci pro žáky ze ZŠ Střítež na SZŠ Hranice * Premiéra hry Dědeček divadelního souboru Tyl Drahotuše * XIV. reprezentační ples ozbrojených složek * Ples studentů gymnázia a To nejlepší z gymplu * Pozvánka na dvě 1. kola soutěží v judu)

 • 25. února 2020 (První změna v rozpočtu města na rok 2020 * Připravované demolice a rekonstrukce * Trestná činnost cizinců na Hranicku v roce 2018 a 2019 * Pozvánka na 2. veřejné projednávání Plánu mobility * Dárci krve z hranických kasáren * Staré pečivo nekončí v popelnicích * Výstava Pat a Mat na Staré radnici * Očima historie - stará a nová Hromůvka * Turnaj mladých talentů v házené)

 • 18. února 2020 (Výsledky měření vjezdu a průjezdu vozidel do centra města * Krajský úřad požaduje zrušení některých přechodů pro chodce * Trestná činnost na územním obvodu PČR Hranice v roce 2019 * Očima historie - narození trojčat v roce 1955 * Beseda na téma "I děti potřebují své hranice" * Obří slalom v areálu Ski Potštát * Florbalový zápas - FBC Hranice : FBK TJ Svitavy)

 • 11. února 2020 (Zahájení prací na rozšíření hranického jezu už v měsíci březnu ? * Protiatomové kryty pro obyvatele města * Konec místních kol soutěže Dívka roku * Co se v Hranicích udělalo, nebo spíš neudělalo - podjezd u Autocampu - výstavba nových bytů - zeleň na náměstí - odpadkové koše)

 • 4. února 2020 (Nádoby na sběr použitých olejů z domácností * Kam se starým textilem? * Nález historických dokumentů v báni hranického kostela * Nová třída pro nadané děti od září na ŽŠ Šromotovo * Trojčata ze Lhotky po 10 letech * Úklid a údržba v Zbrašovských aragonitových jeskyních * Novoroční akademie ZUŠ * Mrazivý karneval v DDM * Florbal - FBC Hranice : S.K. P.E.M.A. Opava * Maškarní karneval na lyžích)

 • 28. ledna 2020 (Aktualizace programového prohlášení zastupitelstva města * Soutěž Stavba roku * Příprava rekonstrukce chodníků * Filmový archivní cyklus Hranice před lety * Z archivu - trojčata v obci Velká * Pavel Šváček - 1. místo ve výtvarné soutěži Vánoce očima dětí * Dělostřelecký ples + plesová pozvánka * Pozvánka na 3 výstavy)

 • 21. ledna 2020 (EKOCENTRUM- příprava výstavby nového sběrného dvora * Program rozvoje sociálních služeb na období 2020 - 2022 * Veřejné projednávání plánu mobility * Pocitová mapa města Hranice * Sportovec roku - podmínka nominace * Výsledek jubilejní dvacáté Tříkrálové sbírky * Ski areál Potštát - lyžařská škola)

 • 14. ledna 2020 (Regenerace městské památkové zóny - rekonstrukce městských hradeb * Sociální rehabilitace - další služba společnosti Elim Hranice * Dotace z Olomouckého kraje na obnovu památkových budov * Výzva MAS Hranicko - dotační program pro rozvoj venkova * Výzva MAS Hranicko - dotační program MAS - IROP * Nový velitel 7. mechanizované brigády Hranice - plk. Petr Svoboda * Slavnostní ceremoniál v kapli svaté Barbory v kasárnách gen. Zahálky * Rada na závěr: kam se starým pečivem?)

 • 7. ledna 2020 (Rozpočet města Hranice na rok 2020 * Umělá ledová plocha na Masarykově náměstí * Kurz asistenta pedagoga poprvé v Hranicích * Charita Hranice - zahájení Tříkrálové sbírky * Talentovaný mladý hokejista Ondřej Cuba - angažmá ve Finsku)

 • 31. prosince 2019 (Přivítání do Nového roku 2020 - starosta města Jiří Kudláček * Investice v roce 2019 * Poděkování TVMach divákům)

 • 24. prosince  2019 (Vánoční přání občanům * MIX - Vánoce v Hranicích - Mikulášská nadílka Městské policie - dětský vánoční jarmark DDM - vánoční dílny a jarmark na ZŠ Šromotovo - vánoční písně a koledy na SZŠ Hranice - Adventní notování v Rouském - vánoční besídka v Dětském centru - protest proti premiéru Babišovi v Zámecké zahradě - betlémy v galerii M+M - výstava Vánoce za totáče na Staré radnici - Rybova Česká mše vánoční v kapli svaté Barbory)

 • 17. prosince 2019 (Regulace zřizování nových ubytoven na Hranicku * Dvě ocenění pro nemocnici Hranice * Umělé kluziště na Masarykově náměstí * * Nový facebookový profil města Hranice * Radary pro měření rychlosti vozidel v Býškovicích * Uvidíte příště... * Úspěch hranických mažoretek na soutěži Pohár města Hranice * Pozvánka na představení Živý Betlém na Masarykově náměstí * Národní liga florbalu FBC Hranice - FBC Štěpánkovice * Hranická školní liga miniházené)

 • 10. prosince 2019 (Obecně závazné vyhlášky na programu rady města Hranice * Příprava rozpočtu města na rok 2020 * Anketa občanů o participativním rozpočtu ukončena * Rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí * Umělé kluziště na Masarykově náměstí * Ukončení restaurace stropu v městské knihovně * Projekt Erasmus na základní škole Struhlovsko * Výstava Betlémů v galerii M+M * Pozvánka na vánoční koncert hudební skupiny Argema * Dobývaní pevnosti Šromoťák)

 • 3. prosince 2019 (Ceny a ocenění pro město Hranice * Prodej městských pozemků v Drahotuších * Nový profil města na Facebook * Svěcení čtyř nových zvonů ve Špičkách * SPŠ - projektový den "Strojírenství naše priorita" * Návštěva cukráře Josefa Maršálka na ZŠ Potštát **Nová kniha historických fotografií města Hranice **Finále pěvecké soutěže Pop Nota 2019)

 • 26. listopadu 2019 (30. výročí Sametové revoluce - pražská demonstrace - Masarykovo náměstí v Hranicích - zámecký klub * Projekt "Za železnou oponou" pro studenty SSOŠ * Cena města Hranice - slavnostní předávání * Ocenění mažoretek Mini panenek za titul Mistrů Evropy 2019 * Tělocvična na ZŠ a MŠ Šromotovo opět v provozu)

 • 19. listopadu 2019 (Úpravy Masarykova náměstí * Anketa pro občany o participativním rozpočtu * Oslavy Dne veteránů * Startovací byt pro Dětský domov * Nová cyklostezka "Hustomilka" * Projekt EGPiS pro sportovní aktivity žen a dívek * Národní potravinová sbírka * Upozornění - oddělení pasů a občanských průkazů uzavřeno 29.11 - 9.12.)

 • 12. listopadu 2019 (Návrh rozpočtu města Hranice pro příští rok ** Rekonstrukce atletické dráhy a fotbalového hřiště SK Hranice * Připravované úpravy Školního náměstí * Výlov rybníku Kuchyňka * Koncert pěveckého sboru Cantabile * Nový začátek - premiéra divadelní hry divadla Ventyl * Pozvánka na diskuzní večer Listopad 89 v Hranicích * Suchý slalom na sjezdovce Ski areálu Potštát)

 • 5. listopadu 2019 (Vyhlášení výsledků ceny města Hranice pro rok 2019 * Hranice očima studentů architektury * Montík - klubík pro děti a rodiče * Kurz pro asistenty pedagoga v Hranicích * Požár nápravy cisterny s propan butanem * 3. ročník horského závodu po lesních pěšinách nad Hranicemi * Fotbalové okénko - SK Hranice, Ústí a Dukla * Vánoce v Hranicích - pozvánka)

 • 29. října 2019 (Město finančně podpoří částečnou rekonstrukci sokolovny * Třídění odpadů a popelnice na bio odpad * SLŠ a projekt pro žáky ZŠ "Do lesa s lesníkem" * Kůrovec v lesích Valšovického polesí * Pozvánka na akci pro dívky a ženy * Pozvánka na soutěž mažoretek O pohár města Hranice * Drakiáda U Kostelíčka a na drahotušském letišti * 11. kolo divize E v kopané SK Hranice - FK Šumperk)

 • 22. října 2019 (Ulice Jiráskova je opět průjezdná ** Vyjádření PČR Přerov k uzavírce na Jiráskově ulici * Optimalizace městské hromadné dopravy * Oprava odvodu dešťových vod u památníku u Synagogy * Návštěva senátora Jiřího Drahoše v Hranicích * Požár kotelny v Rezkově ulici * Úspěch hranických mažoretek na mistrovství Evropy v Itálii * Výtvarná soutěž Stáří očima dětí - úspěch malířů z MŠ Pastelka * Studenti SZŠ - vítězové soutěže Máš na to!)

 • 15. října 2019 (Částečná a plná uzavírka Komenského ulice * Závada na měřící stanici ovzduší * Plán rozvoje města - připomínky veřejnosti * Skalička - nový úsek cyklostezky Bečva * Problém s dešťovou vodou u nového památníku u Synagogy * Výstava Tomáše Švédy v Synagoze - výstava Otrávená realita v galerii na zámku - výstava Obrazy a fotografie v Galerii M+m * Mše svatá za Policii ČR * Pozvánka - divadelní přehlídka Pobečví 2019 * Fotbal : SK Hranice - HFK Olomouc * Florbal : FBC Hranice - FBK Spartak Hluk. * Házená : TJ Cement Hranice – HBC Ronal Jičín * Uvidíte příště : Hranické mažoretky Pananky a Minipanenky na ME v Itálii)

 • 8. října 2019 (Ubytovna Jaslo - jak se žije obyvatelům * Pouliční sousedská slavnost * Zanedbané hřiště u Střední zdravotnické školy * Výstava 80 let nemocnice a 70 let od zahájení výuky na SZŠ * Výstava Jurik a hranické pověsti * HAD EDA - projekt na podporu cesty do školy pěšky nebo na kole * Nultý ročník atletického trojboje 4. a 5. tříd ZŠ Přerovska * Krajské kolo soutěže "Máš na to" středních škol Olomouckého kraje * Dukla Hranice : SK Říkovice * FK Nové Sady : SK Hranice)

 • 1. října 2019 (Odhalení památky obětem holocaustu u Synagogy * Střítež n.L. - * Otevření nové tělocvičny v Sokolovně * Střítež n. L. - Volejbalový turnaj v nové tělocvičně * Černotín - Svatováclavský turnaj v nohejbale * Šplhoun - soutěž pro děti i dospělé * Kdo si hraje, nezlobí...zábavné odpoledne pro děti * Judo Železo - vítěz 1. ligy mužů * Florbal - 2.kolo Národní ligy - FBC Hranice : Aligators Klobouky Mistrovství Moravy a Slezska v atlietice mladších žáků)

 • 24. září 2019 (Další střet opozice a koalice kvůli uzavření Jiráskovy ulice * Pilotní projekt "Zelená střecha" * Nový ředitel společnosti Ekoltes hodnotí a plánuje * Pietní akt k 82. výročí úmrtí T. G. Masaryka * Horní Újezd - 11. ročník Dýňobraní * Zámořská posila pro fotbalisty SK Hranice ? * FC DuklaHranice - SK Sokol Lobodice)

 • 17. září 2019 (Navýšení daně z nemovitostí zatím odloženo * Radnice plánuje rozšíření kamerového systému * Příprava plánu rozvoje města na roky 2020 - 2030 * Oslavy 80 let hranické nemocnice * Nové vozidlo pro SDH Hranice * SK Hranice : FC TVDV Slavičín * TJ Cement Hranice – SKKP Handball Brno * 6. ročník setkání judistů - JUDO CAMP 2019)

 • 10. září 2019 (Bytová politika MěÚ Hranice * První školní den prvňáčků * * Otevření Dětské skupiny AČR na Komenského ulici * Oslavy 20 let Charity Hranice * Oslavy 25. výročí 7. mechanizované brigády Hranice * Oslavy 690 let obce Teplice nad Bečvou a křest knihy * Uvidíte příště...)

 • 3. září 2019  (Vyhodnocení zkušebního uzavření průjezdu centrem města * Příprava prodeje půdních vestaveb v majetku města * Zkouška umístění sochy T. G. Masaryka na Školním náměstí * Radnice uvítá návrhy občanů do participativního rozpočtu * Ocenění pěveckého sboru Cantabile vedením města * Konec prázdnin na Svačince * Hořící vířivka * Mezinárodní výtvarné sympozium * Výstava skleněných válců Jana Ambrůze * Pozvánka - Oslavy 80 let Nemocnice Hranice * Mezinárodní turnaj v házené mužů)

 • 27. srpna 2019 - technologická přestávka

 • Premiéra 20. srpna 2019 (Oslavy 100 let fotbalu v Hranicích)

 • Premiéra 13. srpna 2019 (HRANICKO.  Dokument, vyrobený před několika lety, ve kterém je spousta informací o Hranicích a okolí, které možná ještě neznáte...)

 • Premiéra 6. srpna  2019 (Vyjádření povodí Moravy k přezkumnému řízení MŽP ve věci povolení rozšíření jezu * Nová zeleň na Masarykovo náměstí * Dětská skupina 7. mech. brigády pro předškoláky * Vyhlášení Vesnice roku 2019 Olomouckého kraje * Cena města Hranice 2019 - výzva k podávání nominací * Uzavření knihovny po dobu restauratérských prací * Státní příspěvek na obnovu kulturních památek * Info o vysílání Hranického televizního zpravodajství v druhé půlce srpna)

 • Premiéra 30. července 2019 (Přezkumné řízení MŽP ve věci povolení rozšíření jezu * Rekonstrukce Letního kina * Nabídka zaměstnání na MěÚ Hranice * Tři vrby na rybníku Kuchyňka * MIX - očima naší kamery * Pozvánka na oslavy 20. let Charity Hranice * Uvidíte příště ... * 16. ročník fotbalového turnaje Újezdů * 18. ročník kynologických závodů o Pohár starosty města)

 • Premiéra 23. července 2019 (Nový ředitel společnosti Ekoltes * Příprava realizace výstavby zimního stadiónu * Upoutávka na letní vysílání * Stavební práce na ZŠ Šromotovo - půdní vestavba a tělocvična * Stavební práce na ŽŠ a MŠ Drahotuše * Rekonstrukce kanalizace ve Hřbitovní ulici * Nová terasa s kavárnou před zámkem * 10. motorkářská mše * Mezinárodní den žen na golfu)

 • Premiéra 16. července 2019 (Oslavy 850 let města Hranice - záznam průběhu oslav)

 • Premiéra 9. července 2019 (Úprava křižovatky u Ćerného orla * Radnice chce více zeleně pro Masarykovo náměstí * Výstava všech návrhů na sochu T. G. Masaryka * Youtuber Jirka Král - beseda s žáky ZŠ Skalička * Informace o dárcovství kostní dřeně pro studenty * ZUŠ - závěrečná akademie všech oborů * 4. ročník Milenovského cákání)

 • Premiéra 2. července 2019 (Petice občanů proti zákazu průjezdu Zámeckou ulicí * Stížnosti občanů na uzavřenou ulici Jiřího z Poděbrad * Kurz přežití pro hokejisty HC Olomouc * 20. Hranické hry bez hranic v kasárnách gen. Zahálky * Dopravní nehoda a opilá chodkně * Festival Dračích lodí na řece Bečvě * Tereza Bagarová - finalistka Miss Československa 2019

 • Premiéra 25. června 2019 (Oslavy 100 let hranické kopané * Nový plán mobility pro město Hranice * Žáci ZŠ - ukončené povinné školní vzdělání * Kontrola a hodnocení ředitelky Domova seniorů * Potštát - podporované bydlení pro seniory * Combat Life Saver - kurs první pomoci v polních podmínkách * Čarodějný den v Dětském centru * Výtvarná soutěž "Není včela jako včela"

 • Premiéra 18. června 2019 (Zvýšení nájemného v obecních bytech * Oslavy 850 let založení města Hranice * Ocenění nejlepších policistů ÚO Přerov a Městské policie Hranice * Výstava návrhů památníku T.G.Masaryka * Obec Býškovice opět soutěží o titul Vesnice roku 2019 * Výjezd hasičů k požáru v CT Parku * Portugalští studenti na SPŠ - projekt Erasmus * Sportovní akce Pokoř své Hranice * Sportovní den Městské policie pro děti Mateřských škol)

 • Premiéra 11. června 2019 (Kam pro informace při povodních ?  *  Nepoužívaný protipovodňový varovný SMS systém  *  Úřad pro ochranu osobních údajů - varovný systém SMS v Hranicích  *  Pastelkovné pro žáky 1. tříd od nového školního roku  *  Konec partnerství s městem Voorburg v Holandsku  *  3. diskuzní setkání MAS Hranicko  *  Loutkové divadlo v kapli svaté Barbory  Agility - 8. ročník Hranické skočky  *  Házená - Super finále kategorie minižactvo starší  *  Pozvánka na oslavy 100 let fotbalu v Hranicích  *  Uzavírka bazénu a plovárny v sobotu 15. června)

 • Premiéra 4. června  2019 (Městská společnost Ekoltes je bez ředitele * Nová socha T.G.Masaryka pro školní náměstí * Výsledky evropských voleb v Hranicích * 7. červen - konec školního roku na ZŠ a MŠ Šromotovo * Rekonstrukce sochy Panenky Marie z Komenského ulice * 10. ročník akce "Dukla a vojáci baví dětské domovy" * Plamen - krajská soutěž mladých hasičů * Atletická olympiáda mateřských škol)

 • Premiéra 28. května 2019 (Povodně - 3. stupeň povodňové aktivity - stav ohrožení * Podnikatelé na Masarykově a Pernštejnském náměstí * Odpadky na cyklostezce Bečva uklizeny * Kotlíkové dotace - pomoc s podáním žádostí * Zloděj v panelovém domě na Třídě 1. máje * Střelecká soutěž O pohár Moravské brigády * Pozvánka na Hranické kulurní léto * Pozvánka na Den dětí na plovárně * 1. kolo 2. ligy atletických závodů)

 • Premiéra 21. května 2019 (2. kolo grantového programu na opravu a obnovu památek * Kotlíkové dotace - vyhlášení 3. kola * Nová webová aplikace MěÚ o investicích * Odpadky u cyklostezky Bečva * Zahájení 446. lázeňské sezóny v Teplicích * Army test poprvé pro veřejnost Rojení včel v centru města * 17. Evropské jazzové dny - vernisáž výtvarníka Jiřího Slívy * 17. Evropské jazzové dny - koncert Michala Žáčka a Mária Šeparoviče * Volby do Evropského parlamentu * Uvidíte příště…….)

 • Premiéra 14. května 2019  (Participativní rozpočet města pro občany na rok 2020 * Pálení čarodějnic * Oslavy 1. máje * Oslavy 8. května - Den vítězství * Okresní přebor - FC Dukla Hranice : "B" Tovačov + FC Dukla Hranice : SK Bochoř * SK Hranice - návrat ženského fotbalu * Uvidíte příště…… * Florbal - Olomoucká liga elévů * Výstava Jindřicha Štreita "Fotografie…s láskou" * Pozvánka - oslavy 850 let města Hranice a 100 let Hranické kopané)

 • Premiéra 7. května 2019 (CZECH LIZARD - certifikace vojáků 7. mechanizovaného praporu * Památník obětem holocaustu * Nový pomník T. G. Masaryka * Přírodovědná soutěž Zlatý list * Zlatá srnčí trofej - soutěž pro mladé myslivce * Hranice očima dětí - soutěž pro mladé výtvarníky * Zahájení cyklistické sezóny * SK Hranice - FK Bospor Bohumín * TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří * Pozvánka - Evropské jazzové dny Hranice 2019 * Pozvánka - Motomše 2019)

 • Premiéra 30. dubna 2019 (Dopravní změny a měření průjezdnosti vozidel * Nespokojení podnikatelé z centra města na jednání zastupitelstva * Úspěch florbalistek ze ZŠ 1. máje * Závody kočárků v parku ČS Legií * Vítání jara na Masarykově náměstí * Rozmarýnek - vystoupení v koncerním sále * Pozvánka - Armytest)

 • Premiéra 23. dubna 2019 (Sportovec roku 2018 - slavnostní vyhlášení vítězů * Odstranění nebezpečné kostelní věžičky * Běh vitězství a Hranická dvacítka * Pozvánka - mezinárodní den tance 2019)

 • Premiéra 16. dubna 2019 (Informace z 9. schůze rady města Hranice * Zákaz průjezdu vozidel přes Masarykovo náměstí * Měření počtu projíždějících vozidel na Komenského a Vrchlického ulici * Zápisy do 1. tříd základních škol * Diskuzní setkání MAS Hranicko o budoucnosti našeho regionu * TAŤÁNAFEST vol.2 - vzpomínkový koncert * Dukla Hranice : TJ Sokol Soběchleby * Uvidíte příště…….)

 • Premiéra  9. dubna 2019 (Stěhování do městské ubytovny Jaslo * Třináct koček v pronajatém bytě * Traktor - Zlatá deska a úspěšné turné * Projektový den PČR pro studenty středních škol * Školní kolo Čokoládové tretry 2019 * Pozvánka na vyhlašování Nejlepších sportovců roku 2018)

 • Premiéra 2. dubna 2019 (Nedostatek dětských lékařů - nová ordinace * Nejfrekventovanější ulice pohledem 3 kamer * Dva radary na měření frekvence dopravy * Beseda se spisovatelkou Alenou Mornštajnovou * Jarní koncert žáků Základní umělecké školy * Pozvánka na výstavy : 100 let Hranického fotbalu - Výstava obrazů Milana Sanetříka - Velikonoční výstava - Výstava grafika Ondřeje Michálka * Plavecké závody DDM Hranice v plavání základních a středních škol * Dukla Hranice : TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou "B" * Tornádo Ostrava 2019 - další úspěch mažoretek Panenek)

 • Premiéra 26. března 2019 (Městská doprava od 1. dubna zdarma * Dostupnost stomatologické péče v Hranicích - vyjádření stomatologické komory * Smart City - projekt Chytré město * Vyhlášení celostátní soutěže Vesnice roku * Úspěch tanečního oboru ZUŠ Hranice * Taťána fest vol. 2 - pozvánka * Mažoretky Panenky a Poklad Hanáckých Athén * Výzva fotbalistů SK Hranice)

 • Premiéra 19. března 2019 (Jednání o dostupnosti zubařské péče ve městě * Změna režimu dopravy na Masarykově náměstí od 19. dubna * Granty a příspěvky pro letošní rok schváleny * Tibor Červeňák - nové obrazy do uměleckého fondu města * KSČM - oslavy Mezinárodního dne žen * Dětská merenda v zcadlovém sále kasáren gen. Zahálky * Florbal - vítězný zápas hráčů FBC Hranice s týmem z Dačic)

 • Premiéra 12. března 2019 (Další investiční akce pro letošní rok * Radnice připravuje záchranu čapího hnízda * Vyroste nový parkovací dům u sídliště kpt. Jaroše ? * Nový radar a další čtyři měřící místa * Třída 1. máje očima mladých architektů * 168. výročí narození výročí T.G. Masaryka * Letní tábor Mraveniště " V říši čar a kouzel" * Splash párty v lyžařském areálu * Turnaj v miniházené * Florbal - turnaj mladších žákyň)

 • Premiéra 5. března 2019 (Příprava nového programu rozvoje města * Konec dražbám pohledávek obecních bytů na zastupitelstvu * Příspěvek města žadatelům o kotlíkové dotace * Hodnocení ředitelů škol a příspěvkových organizací * Ozbrojené loupežné přepadení * Uzavírka Hřbitovní ulice * Příměstské letní tábory Hranické rozvojové agentury * MIX - plesy, karnevaly, masopust a zabijačky - archiv a současnost * To nejlepší z Gympla * Výzva SK Hranice k oslavám 100. výročí)

 • Premiéra 26. února 2019 (Neustálé odklady rozšíření hranického jezu * Současná situace rozšíření jezu * Průtah městem - znovu 70 km rychlost? * Tř. 1. máje pohledem mladých architektů * Šromorobots - mistři Evropy ze ZŠ Šromotovo * Extraliga házené - TJ Cement Hranice : TJ Sokol Nové Veselí)

 • Premiéra 19. února 2019 (Zrušení zásad prodeje městských bytových jednotek * Vyhlášení architektonické soutěže na novou sochu T.G.Masaryka * Z archivu : Historie sochy T.G. Masaryka na Školním náměstí * Rekonstrukce meteorologického sloupu u parku ČS legií * Stížnost obyvatel tří domů na dlouhodobě špatnou zimní údržbu * Letošní úrazy na sněhu * Upozornění na novinku při podávání nominací v anketě Sportovec roku * Bobři na novém úseku cyklostezky * Florbal - 18. kolo Olomoucké ligy elévů * Maškarní rej lyžařské školičky)

 • Premiéra 12. února 2019 (Jednotka intezivní péče po rekonstrukci * Nová ordinace dětského lékaře v nemocnici * Odstraňování následků sněhové kalamity * Policejní akce "Cizinec" * Výzva SK Hranice * Výzva TVMach - historické záběry oslav 800 let města Hranice * Triatlonistka Kristýna Skupieňová - beseda se studenty SZŠ * Novoroční akademie Základní umělecké školy * Uvidíte příště…….)

 • Premiéra 5. února 2019 (Zlepší se ovzduší na Hranicku ? * Dar na památník obětem holocaustu * Odhalení památníku obětem holocaustu v Lipníku nad Bečvou * Nová webová aplikace "Zlepši své město" * Pomoc města při částečné rekonstrukci Sokolovny * Zájem rodičů o alternativní vzdělávání na základních školách)

 • Premiéra 29. ledna 2019 (Nízkoprahové centrum v provozu * Živnostníci a podnikatelé v roce 2018 * Cena města Hranice - slavnostní předávání * Policie - preventivní prohlídky chatových oblastí * Demolice objektu v kasárnách * Tříkrálová sbírka - výsledek * Výstava Tibora Červeňáka v Synagoze * Pozvánka na výstavy na Starou radnici a galerii na zámku)

 • Premiéra 22. ledna 2018 (Informace z 1. zasedání rady města Hranice * Zvýšený počet zahraničních pracovníků v Hranicích - přehled ÚP Přerov + SSI Schäfer Hranice * Tříkrálová sbírka - ukončení * Výstava Martiny a Soni Pollákové v galerii na zámku * 55 let lyžařského areálu Ski Potštát)

 • Premiéra 15. ledna 2018 (Aktuální nezaměstnanost a volná pracovní místa * Úřad práce - problémy se zaměstnáváním některých uchazečů o práci * Městská policie - problémy s přijímáním nových strážníků * Nedostatek policistů na obvodním oddělení PČR Hranice * Úspěšné zásahy policistů proti výrobcům a distributorům drog * Konec školního roku na ZŠ a MŠ Šromotovo už 7. června * Příprava MHD v Hranicích pro všechny občany zdarma * Příprava rekonstrukce Letního kina * Oslavy Nového roku se střelbou na Masarykově náměstí)

 • Premiéra 8. ledna 2019 (Cyklostezka do Teplic dokončena * Rozpočet města na rok 2019 * Dotace na mzdy pro asistenty prevence kriminality MP * Cena města Hranice * Vyhlášení soutěže "Stavba roku" * Odstraněné následky kalamity ve školním polesí Valšovice * Změny pro OSVČ ve výši a platbách záloh pojištění * Dotace na zateplení bytových domů)

 • Premiéra 1. ledna 2019 (Přivítání do Nového roku 2019 - starosta města * Dětský Silvestr v letním kině * Oslavy příchodu Nového roku - náměstí * Petice na podporu urychlení výstavby Palačovské spojky * Rybník Kuchyňka a tři vrby * Výstava "Panenky, kam se podíváš" na Staré radnici)

 • Premiéra 25. prosince 2018 (Nová měřící stanice kvality ovzduší * Nová koncepce podpory sportu - příspěvky pro trenéry * Úspěch hranické nemocnice v anketě "Nemocnice roku" * Úraz na staveništi bytového domu * Dopravní nehody - srážka vozidel na třídě 1.máje - sražený cyklista na třídě ČSA * Nebezpečné předjíždění nákladního vozidla * Spolek žen Rouské - vánoční nadílka v Dětském domově * Vánoční besídka Dětského centra * Koledy na Střední průmyslové škole * Koncert Cantabile v kapli svaté Barbory * Uvidíte příště ………)

 • Premiéra 18. prosince 2018 (rogram regenerace městské památkové zóny * Nová koncepce podpory sportu - navýšení příspěvků * Zvýšení poplatku za svoz komunálního odpadu * Úpravy poplatků za psy * Nízkoprahové denní centrum pro lidi bez domova * Nedostatek nových jízdních řádů * Dětský jarmark ve dvoraně zámku * Uvidíte příště ……… * Soutěž v aerobiku a zumbě * Patagonman 2018 - vynikající výkon Kristýny Skupieňové)

 • Premiéra 11. prosince 2018 (Programové prohlášení zastupitelstva města Hranice * Příprava rozpočtu města Hranice na příští rok * Pozor na výměnu řidičských průkazů * Změny v povinné výbavě osobních vozidel * Uvidíte příště ... * Studenti z Litvy na Střední průmyslové škole - program Erasmus * Tom Help a Tomík - benefiční večer na pomoc handicapovaným * Koncert ZUŠ k 100. výročí narození Leonarda Bernsteina Mikulášská nadílka Městské policie - dvorana hranického zámku - Dětský domov)

 • Premiéra 4. prosince 2018 (Příprava rekonstrukce Šromotova náměstí * Ocenění mažoretek Panenek a judisty Martina Bezděka * Dýňobraní v Dětském centru * Zábavné odpoledne studentů SLŠ v Dětském centru * Výstava Libora Beneše v galerii Severní křídlo zámku * Výstava Betlémů v galerii M+M a pozvánka na vánoční koncerty * Rozsvícení vánočního stromu v lázních Teplice nad Bečvou * Rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí)

 • Premiéra 27. listopadu 2018 (Změny ve vedení společnosti Ekoltes a.s. * Dokončovací práce na ubytovně v areálu bývalých kasáren Jaslo * Nedostatek krve v nemocnici - pomoc nových dárců * Dotace pro spádové obce města Hranice * Koncert metalových kapel v Zámeckém klubu * 11.výročí otevření Zámeckého klubu)

 • Premiéra 20. listopadu 2018 (Rozdělení kompetencí starosty a obou místostarostů * Problémová spolupráce s komunisty v dalším volebním období * 17. listopad 1989 - připomenutí 29. výročí * Oslavy Dne veteránů * Podzimní koncert žáků ZUŠ Hranice * Výlov rybníku Kuchyňka)

 • Premiéra 13. listopadu 2018 (Ocenění starosty města Jiřího Kudláčka * Opravy chodníků * Nový zvon pro kapli v lázních Teplice nad Bečvou * Termíny rozsvěcení vánočních stromů * Podzimní koncert pěveckého sboru Cantabile * Panenky - poděkování trojnásobným mistryním Evropy * Soutěž mažoretek o pohár města Hranice * Mistrovství ČR ve volných kategoriích leteckých modelů * Kristýna Skupieňová - závěrečná příprava na prestižní triatlon Patagonmann)

 • Premiéra 6. listopadu 2018 (Volby nového vedení města..*..Oslavy 100.výročí založení Československé republiky * Tým malých expertů z MŠ Hromůvka)

 • Premiéra 30. října 2018 (řehled starostů města Hranice od roku 1989 * Nová koalice pro příští volební období * Tým expertů z MŠ Pastelka - starosta * Informace ze cvičení vojáků v Pobaltí * Teplice n.B. - rekonstrukce schodiště vlakového nádraží * Turnaj v počítačové fotbalové hře FIFA)

 • Premiéra 23. října 2018 (Volby nového vedení města - varianty možného složení koalice * Likvidace následků vichřice Fabienne na tělocvičně ZŠ Šromotovo * Neutěšený stav u nádraží v Teplicích nad Bečvou * Cvičný požár a evakuace v Domově seniorů * Studijní program Erasmus na ZŠ Struhlovsko * Úspěchy Markéty Klevarové v soutěžích agility * Špičkové utkání hranických florbalistů * Fotbalové utkání SK Hranice : FK Nový Jičín)

 • Premiéra 16. října 2018 (Předvolební sliby politických stran * Povolební koaliční vyjednávání o složení nového zastupitelstva města Hranice * Nová přírodní učebna Střední lesnické školy * Kdo si hraje nezlobí ... akce pro Dětské domovy * Koncert žáků ZUŠ v Holandsku * Atletika - mistrovství republiky družstev starších žáků * Drakiáda na letišti v Drahotuších)

 • Premiéra 9. října 2018 (Výsledky komunálních voleb * První reakce politiků po vyhlášení výsledků voleb * Dopadení pachetele pokusu o znásilnění a loupež na ulici Nová * Ukončení rekonstrukce knihovny * Baráž o postup do 1. ligy atletických závodů * Černotín - Svatováclavský turnaj v nohejbale * Okresní soutěž v kopané - FC Dukla Hranice : TJ Měrovice)

 • Premiéra 2. října 2018 (Řádění vichřice Fabienne * Luboměř pod Strážnou - návštěva prezidenta * Komunální volby - informace pro voliče * Petice na urychlení výstavby Palačovské spojky * Oslavy 50 let od založení společnosti Ekoltes * Nahlédnutí do historie společnosti Ekoltes * Utkání SK Hranice : FC Heřmanice Slezská * Extraliga házené - TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice)

 • Premiéra  25. září 2018 (Komunální volby - informace pro voliče * Odhalení památníku T.G. Masaryka v Teplicích * Bronzová plastika Český lev v Bělotíně * Nová socha T.G. Masaryka v Hranicích * Celostátní komise Vesnice roku 2018 v Byškovicích * Dny Evropského dědictví * Projekt Ukliďme Česko * Pozvánka - Tuktukem z Bangkogu domů * Atletické závody - Mistrovství Moravy a Slezska družstev * Býškovice - oslavy 100 let od vzniku republiky)

 • Premiéra 18. září 2018 (Nespokojenost s prováděnými rekonstrukčními pracemi ve městě * Dokončení výstavby tří retenčních nádrží * Neonacistické nápisy a fašistické symboly * Mezinárodní konference CoCoBeLa * Živý řetěz - zápis do České knihy rekordů * Tři hranické rekordy v Knize rekordů * Pozvánka na oslavy 50 let založení společnosti Ekoltes * Výstava Barvy života v galerii M+M)

 • Premiéra 11. září 2018 (Volební právo občanů z EU * Nový člen dozorčí rady spoilečnosti Ekoltes * Výsledky hospodaření města za 1. pololetí 2018 * Slevy na jízdném od 1. září se netýkají MHD * Oslavy 100. výročí vzniku 2. československého jízdního pluku * Hustopeče - nová sportovní hala a tělocvična ZŠ * Lipník nad Bečvou - nová sportovní hala * Požár v Zámecké zahradě)

 • Premiéra 4. září 2018 (Komunální volby 2018 - proč a s čím jde 12 politických stran a hnutí do letošních komunálních voleb ? Zeptali jsme se se za Vás...)

 • Premiéra 28. srpna 2018 (Okupace v roce 1939 a invaze 21. srpna 1968 * 50. výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy * Losování pořadí volebních stran pro komunální volby * Rekonstrukce knihovny na Staré radnici * Lucie Mikšánková - nominace na MS v pole dance na Floridě * Celostátní tréninkový camp judistů ve sportovní hale * Milenovské cákání 2018)

 • Premiéra 21. srpna 2018 (Uzavírka Černotín - Milotice * Stížnosti občanů na stav lokality Pod Lipami * Bude parkování u Lidlu i nadále pro občany? * Neobvyklá petice * Plovárna Hranice v obležení * Mikroolympiáda obcí * Pozvánka na výstavy: Galerie M+M - Galerie severní křídlo zámku - Synagoga - Stará radnice * Výstava obrazů Radovana Langra v Senátu)

 • Premiéra 14. srpna 2018 (Komunální volby 2018 - volební strany * Stížnosti občanů a petice při rekonstrukcích a opravách - Sídliště Struhlovsko - Sídliště Nová - Hřbitovní ulice * Reakce na nový asfaltový pás na cyklostezce * Uctění památky zabitých vojáků v Afghanistánu * Příprava Kristýny Skupieňové na extrémní tritlon v Patagonii * Pozvánka - Šplhoun 2018)

 • Premiéra 7. srpna 2018 (Zbrašovské aragonitové jeskyně * Hranice očima historie)

 • Premiéra 31. července 2018 (Hranice včera a dnes 2001 -2018 * Dostupnost bydlení * Nezaměstnanost - volná pracovní místa * Sběrný dvůr * Knihovna - stěhování a rekonstrukce * SK Hranice - fotbal muži * Znak města Hranic)

 • Premiéra 24. července (Informace z jednání rady města - Cena města - Obchvat města * Sokolovna - jednání o majetkovém upořádání mezi městem a Sokolem * Petice občanů sídliště Struhlovsko proti kácení stromů * Letiště 2018 * Dětské centrum - muzikál Ať žijí duchové * Upoutávka na další vysílání * Opatovice - závody dronů * Výstava v Zbrašovských jeskyních * Ski areál Potštát - zimní radovánky * Jak nepoužívat hasící sněhový přístroj)

 • Premiéra 17. července 2018 (Potštát - oslavy 700 let od první písemné zmínky * Skalička - oslavy 690 let obce a 125 let SDH * Mezinárodní výtvarné sympozium * Poslední nácvik vojáků před odjezdem do Lotyšska * Uvidíte příště ……. * Župní sokolský slet Hranice 2018)

 • Premiéra 10. července 2018 (Palačovská spojka - vizualizace * Aktuální informace k Palačovské spojce * Informace ze zasedání rady města * Hranická věž 2018 * 3. kolo 2. atletické ligy mužů a žen * Hranická skočka 2018 * Závod české ligy dronů - pozvánka * Pětitýdenní hříbě)

 • Premiéra 3. července 2018 (Změny ve vedení města v uplynulých volebních obdobích * Napjaté předposlední jednání zastupitelstva města * Nový ředitel základní umělecké školy * Srážka tří vozidel - parkování ve vodních tocích * 19. ročník Hranických her bez hranic * Pokus o nový český rekord odložen)

 • Premiéra 26. června 2018 (Býškovice - krajské kolo soutěže Vesnice roku 2018 * Nedostatek dárců krve v nemocnici Hranice * Uzavírka silnice na Valašské Meziříčí * Zvýšená hlučnost projíždějících vlaků * Vrba na ostrůvku rybníku Kuchyňka * Hořící autobus - vyjádření týmu expertů * Rekonstrukce městské knihovny * Sportovně zábavná akce Pokoř své hranice * Černotín - Moravská brána 2018 * Fotbal muži - SK Hranice : FC Dolní Benešov)

 • Premiéra 19. června 2018 (Návštěva ministryně obrany - závěr výcviku vojáků na Libavé před odjezdem do Lotyšska - rozloučení ministryně obrany s vojáky - vagónování vojenské techniky a odjezd * Příprava nových parkovacích míst před vlakovým nádražím * Hořící autobus na třídě 1. máje * 29.června uzavřeno dopravní oddělení MěÚ pro občany * Dopravní uzavírka Hřbitovní ulice * Oslavy 45. výročí mateřské školy Pohádka * Pochod IPA 2018 * 2. kolo 2. ligy atletických závodů mužů a žen * Fotbal muži - FC Dukla Hranice : Sokol Horní Nětčice)

 • Premiéra 12. června 2018 (Nové informační centrum Hranické propasti * Zahájení stavby nového úseku cyklostezky do Teplic * Oprava cyklostezky kolem zahrádkářské kolonie * Krajská dopravní soutěž BESIP pro žáky ZŠ * Dětský den u Letního kina * Dětský den u sportovní haly Naparia * Vojáci a Dukla baví dětské domovy * Jazzové dny 2018 - koncert Dana Bárty)

 • Premiéra 5. června 2018 (Zimní stadión - obnovení projektu * Slavnostní pochod vojáků k 100. výročí vzniku repbliky * Fotografie do řidičských průkazů přímo na odboru dopravy * Další stanoviště radaru pro měření rychlosti * Smrt na břehu řeky Bečvy * Závěrečná akademie tanečního oboru ZUŠ * Šachový turnaj - Memoriál Josefa Vozáka * Fotbal Dukla Hranice : TJ Sokol Drahotuše)

 • Premiéra 29. května 2018 (Nové informační centrum Hranické propasti * Začátek prací na cyklostezce do Teplic a do Ústí * Benefice pro Julinku * Portugalští studenti na Střední průmyslové škole * Kotlíkové dotace - příspěvek z MěÚ * Hranická muzejní noc - Trubači na věži - Ženský pěvecký sbor v galerii M+M - Pěvecký sbor Cantabile v Synagoze - Komentovaná prohlídka zámku * Motorkářská mše 2018 * Koštování ovocných destilátů ve Včelím království * Fotbal muži SK Hranice : FK Šternberk)

 • Premiéra 22. května 2018 (Cvičení integrovaného záchranného systému * II. etapa rekonstrukce městského hřbitova * Zahájení lázeňské sezóny * Kompostéry a tašky na tříděný odpad pro občany * Dopravní soutěž žáků ZŠ a MŠ Drahotuše * Projekt "Finanční gramotnost dětí" * Výstava Otise Lauberta v synagoze * Výstava obrazů Karla Konečného v Galerii na zámkui * Atletické přebory dětí mateřských škol)

 • Premiéra 15. května 2018 (Porušování zákazu vstupu do lesa * Vyhláška o nočním klidu a její dodržování * Světový šampionát vojenských a policejních odstřelovačů * Oslavy výročí osvobození - nástup vojáků - kladení věnců * Zásah hasičů v bytě na ulici Pod lipami * Oprava venkovního koupaliště * Memoriál Zdeňka Navrátila v judu * Pozvánka na Župní slet)

 • Premiéra 8. května 2018 (Informace z jednání městské rady: - kanalizace v obci Lhotka - rekonstrukce objektu ubytovny - rekonstrukce knihovny * Ovzduší a nárůst dopravy vyřeší obchvat města * Oslavy 1. máje * Archivní záběry oslav 1. máje * Zvýšení počtu parkovacích míst na nádraží * Tři výjezdy hasičů během 24 hod.: - Komenského ulice -požár stroje při přípravě nové cyklostezky- tragické úmrtí v Hranické propasti * Zahájení sezóny na cyklostezce Bečva * Otevření vojenského historického muzea v kasárnách gen. Zahálky * Myslivecké dny ve dvoraně zámku * Pálení čarodějnic u letního kina * Fotbal SK Hranice : TJ Sokol Ústí)

 • Premiéra 1. května 2018 (Nová vyhláška o nakládání s odpady * Třídící tašky na odpad do domácností * Rekonstrukce dětského oddělení v nemocnici * Celostátní fórum cestovníhu ruchu * Překážky na chodníku v ulici Komenského * Cena Olomouckého kraje pro pěvecký sbor Cantabile * Oslavy mezinárodního dne tance * Branný závod studentů střední zdravotnické a průmyslové školy * Pozvánka na Jazzové dny Hranice 2018)

 • Premiéra 24. dubna 2018 (Nejlepší sportovci roku 2001 - archiv * Nejlepší sportovci roku 2018 * Doplňující volby do samosprávy města * Juniorské mistrovství ČR v judu)

 • Premiéra 17. dubna 2017 (Rozšíření jezu přislíbeno ještě letos * Zápisy do 1. tříd základních škol * Ozbrojené přepadení novinového stánku * Nabídka pronájmu sportovního areálu s kluzištěm v Drahotuších * Celostátní akce Ukliďme Česko * 100. výročí mysliveckého sdružení Háj * Běh vítězství - 51. ročník * Dukla Hranice : TJ Sokol Potštát)

 • Premiéra 10. dubna 2018 (Informace z jednání rady města * Projekt nového sběrného dvora má zelenou * Silnice I/47 - konec povolené vyšší rychlosti * Uzavírka Teplické a Tovačovské ulice * Konference Smart Commuting * Výjezdy hasičů k požárům * Pozvánka na tři výstavy)

 • Premiéra  3. dubna 2018 (Zákaz vstup do lesů - nebezpečí úrazu * Stopshop - nový chodník k obchodnímu centru * Trh s byty a pronájmy v Hranicích * Komín s čapím hnízdem čeká oprava * Soutěž v psychologii a komunikaci na Střední zdravotnické škole * SSOŠ - soutěž studentů v přijímacích zkouškách k policii ČR * Zdravá pětka a zdravá svačinka na ZŠ Drahotuše * Akademie Střední lesnické školy Hranice)

 • Premiéra 27. března 2018 (Bydlení v Hranicích - nedostatek volných bytů * Hranické TV zpravodajství už 6 let prostřednictvím satelitního vysílání do Vašich domovů * Kompostéry na biologický odpad opět pro občany * Letecký transport vážně zraněného dítěte * Školáci z Polska na ZŠ 1. máje * Hledáme autora sbírky historických fotografií * Judo Club Železo Hranice - další úspěchy * Házená - 4. kolo žákovské ligy)

 • Premiéra 20. března 2018 (Nové nízkoprahové denní centrum * Výstražná studentská stávka * Dětská merenda v zrcadlovém sále * Lucie Langerová - koncert v galerii M+M * Velikonoční výstava * Pohár obce Bělotín - soutěž mažoretek * Mažoretky Panenky - úspěšné zahájení sezóny * Miniházená - turnaj mladších žáků)

 • Premiéra 13. března 2018 (Hranice před 15 lety - pomoc bezdomovcům * MAS Hranicko - rozdělení dotací * T.G. Masaryk - uctění památky 168. výročí narození * Oslavy 100 let vzniku Československa * Omluva divákům - Antonín Pchálek * Tomík na cestách - další pozdrav divákům * SK Hranice : TJ Slovan Černovír * Kristýna Skupieňová - úspěšná triatlonistka)

 • Premiéra 6. března 2018 (Navýšení rozpočtu města pro letošní rok * Informace z prvního letošního zastupitelstva * Nemocnice - rekonstrukce kardiologické a interní ambulance * Hluk při stravování ve školních jídelnách * Hasiči - zimní výjezdy k požárům * Divadelní soubor Tyl Drahotuše - premiéra nové hry * Výstava "Rozkulačeno" ve dvoraně zámku)

 • Premiéra 27. února 2018 (Povodí Moravy oddaluje rozšíření hranického jezu * Nová ubytovna pro socíálně slabé v areálu Jaslo * Nový úsek cyklostezky Bečva z Hranic do Teplic * Hranický kraslicovník * Žáci ZUŠ postoupili na MS ve Španělsku * Výstavy - Marek Brodský na Staré radnici - Chlouba Hranic - zámek - Pavla Loserthová - severní křídlo zámku * Házená - TJ Cement Hranice : HBC Ronal Jičín)

 • Premiéra 20. února 2018 (Rošíření hranického jezu - realizace v roce 2019 * Rada města - ušetřených 25 miliónů korun z loňského roku na ivestice - Nízkoprahové denní centrum pro lidi bez domova * Smart City - nový koncept plánování pro město * Jarní prázdniny pro děti v DDM * Skalička - vodění medvěda * ZUŠ - úspěch na soutěži tanečních oborů * To nejlepší z gympla * Florbalový turnaj o pohár IPA Hranice)

 • Premiéra 13. února 2018 (Radary - výsledky měření za měsíc leden + úhrada pokut * MAS - dotace pro zřízení místní podnikové dětské skupiny * MP - asistenti prevence kriminality * Sportovec roku 2017 - vyhlášení ankety * Uvidíte příště … * Pokuta za prošlou dálniční známku * Ski areál Potštát - maškarní rej masek * Fotbal - SK Hranice : Nové sady * Florbal - FBC Hranice : Přerov * Házená - Cement Hranice : Lovosice)

 • Premiéra 6. února 2018 (Retenční nádrže - ukončení prací * Jízdní řády - změna změny jízdních řádů * Změny na ÚP - konec dohod o vykonané práci a kontrola nemocných nezaměstnaných * Krytý bazén bilancuje loňský ro * PČR - preventivní kontrola chatových oblastí * Potraviny za supermarketu pro Charitu * Teplice nad Bečvou - nový obecní rozhlas a osvětlení * Mauzolem - nová kniha Václava Bednáře)

 • Premiéra 30. ledna 2018 (Výsledky II. kola prezidentských voleb v Hranicích * Bedřich Hýža - Čech roku 2017 * MAS Hranicko - dotace pro zemědělce a drobné podnikatele * Jarní prázdniny pro děti v DDM ZUŠ - novoroční akademie * Pozvánka na výstavy : M+M a galerie na zámku * Ski Areál Potštát - zahájení sezóny)

 • Premiéra 23. ledna 2018 (Informace z rady města * II. kolo prezidentských voleb * SSOŠ - noví dárci krve * Mléko do škol - půl roku od zavedení * SPŠ - projektový den Strojírenství naše priorita * Tříkrálová sbírka - výsledky na Hranicku * Miss Hranice a  Dívka roku - minulost a současnost)

 • Premiéra 16. ledna 2018 (Výsledky 1. kola prezidentských voleb v Hranicích * Inkluzivní vzdělávání na ZŠ 1. máje * Dočasné zastavení projektu Ekocentra * Cementářské sídliště - anketa pro občany * Anketa Dům roku 2018 * Tříkrálová sbírka)

 • Premiéra 9. ledna 2018 (Ohlédnutí za televizním zpravodajstvím v roce 2017 * Ohlédnutí za rokem 2017 - přehled zajímavých událostí)

 • Premiéra 2. ledna 2018 (Novoroční pozdrav starosty a bilance roku 2017 * Silvestrovské oslavy ve městě * Nové parkovací automaty * Změny jízdních řádů * Závěrečná kolona v tanečních)

 • Premiéra 26. prosince 2017 (Rozpočet města na rok 2018 * Volby prezidenta republiky * ZUŠ - předání budovy po rekonstrukci * Požár lakovny ve Slavíči * 7. mech. brigáda - nový velitel * Mise v Kosovu a Afghanistánu - ukázka z dokumentů * Dětské centrum - vánoční besídka * Házená - TJ Cement Hranice : HK FCC Lovosice)

 • Premiéra 19. prosince 2017 (Z jednání zastupitelstva města - rozpočet a poplatky za svoz odpadu * Nový mobilní radar * Nové parkovací automaty * Jiří Brdečka - předpremiéra filmu na Staré střelnici * Děti z dětského domova za pultem * Předvánoční mix - jarmark DDM Hranice - vypouštění balónků Ježíškovi - houslový koncert na náměstí - nehoda ve stánku na náměstí - stánek pro zloděje * Adventní setkání na Staré střelnici * SPŠ - vánoční koledy)

 • Premiéra 12. prosince 2017 (Kotlíkové dotace - příjem žádostí se prodlužuje * Sídliště Nová - dokončení revitalizace se odkládá * Změny při měření emisí motorových vozidel * Zpracování plastů v Cityparku a jeho vliv na životní prostředí * Nedostatek krve - výzva dárcům * Novinka pro milovníky piva * Městská policie - mikulášská nadílka na zámku * 60 let hranické házené)

 • Premiéra 5. prosince 2017 (Nehody a bezpečné přecházení přes silnici 1/47 * Kompostéry pro občany připraveny k odebrání * Retardéry - opravy a doplnění * Libavá - závěrečné cvičení vojáků 71. mech. praporu * Policejní pátrání - Nizozemec * Jiří Brdečka - předpremiéra filmu o hranickém rodákovi * Výstava betlémů v galerii M+M * Domov seniorů - turnaj v šipkách * Rozsvěcení vánočního stromu u DS * Rozsvícení vánoční stromu na Masarykově náměstí)

 • Premiéra 28. listopadu 2017 (Udělení Ceny města Hranice 2017 * Cyklostezka Bečva - připravovaná rozšíření * Amok - policejní akce v Sokolovně * Uvidíte příště…. * Mikroregion Záhoran - čerpání dotací * 60. let oddílu házené - pozvánka * Judo - Mistrovství republiky poprvé v Hranicích)

 • Premiéra 21. listopadu 2017 (Schválení pracovního návrhu rozpočtu města pro příští rok * Prodej pozemků v Drahotuších * Den válečných veteránů * 28. výročí 17. listopadu 1989 * Charita Hranice - první potravinová sbírka * ZŠ Struhlovsko - project Erasmus 3, 2, 1 action * Nová kniha o historii města * Ventyl - nová premiéra divadelní hry * Fotbal TJ Sokol Ústí : SKHranice)

 • Premiéra 14. listopadu 2017 (Vánoční program na Masarykově náměstí * Zabijačka - novela veterinárního zákona * Zimní pneumatiky - povinost pro řidiče * Projekt Erasmus a Europasy pro studenty SPŠ * Špičky -obnova historických varhan * Jan Kanyza - rodák z Lipníku nad Bečvou - herec ale i malíř * Cantabile - listopadový koncert v synagoze * Pohár města Hranice 2017 - soutěž mažoretek)

 • Premiéra 7. listopadu 2017 (Vichřice Herwart + tři za posledních 10 let * Hasiči - dva výjezdy k požárům * Mažoretky Panenky - ocenění městem Hranice a prezidentem republiky * Kaple sv. Barbory - ekumenický koncert * * Výlov rybníku Kuchyňka * Výstava Antonína a Blanky Ličmanových * Divadlo Ventyl - pozvánka na premiéru nové hry)

 • Premiéra 31. října 2017 (Návrh rozpočtu města na rok 2018 * Nové webové stránky města Hranic * Sražený chodec při přecházení čtyřproudé komunikace * Prodloužení opravy hřbitovní zdi * Uvidíte v příštím vysílání… * Teplice n.B. - slavnostní mše a vysvěcení zvonu * Soutěž romských tanečních skupin * Výstava " Plnou parou vpřed" na Staré radnici * Výstava Jiřího Vovese v synagoze * Judo - pozvánka na mistrovství ČR * Fotbal SK Hranice : FK Nové Sady)

 • Premiéra 24. října 2017 (Volby do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR - výsledky * Elektrobusy - Hranice první evropské město s elektrobusovou dopravou * Restaurovaná socha opět na Masarykově náměstí * Odhalení pamětní desky Hermana Potočníka * Setkání bývalých studentů vojenské akademie * Dopravní nehoda - sražené dítě na Teplické ulici * Horský běh - 1. ročník * Hranice běhají - běžecké závody pro všechny)

 • Premiéra 17. října 2017 (Schválení udělení ceny města 2017, Teplice n.B. - historické dokumenty ve věžičce kapličky, Podzimní farmářské trhy, Atletika - Mistrovství Moravy a Slezska, Závody BMX, Loděnice - závody v rychlostní kanoistice, Agility - Hranické hrátky 2017, Mažoretky Panenky - Mistr evropy 2017, Fotbal SK Hranice : TJ Lokomotiva Petrovice)

 • Premiéra 10. října 2017 (Volby do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR,  Dotace z Evropské unie pro Hranicko, Konference MAS Hranicko "Rozvíjíme vzdělávání na Hranicku", Výzva - uklízejme si ve městě, Pomoc dětí při úklidu města, Tomík na cestách III., SK Hranice - výměna hlavního fotbalového trenéra)

 • Premiéra 3. října 2017 (MIX - Probíhající rekonstrukce a opravy ve městě, Seminář pro žadatele o kotlíkové dotace, Obchvat města - představení veřejnosti, Palačovská spojka - vizualizace, Hrabůvka - cvičení  - výbuch a evakuace MŠ, Hrabůvka - oslavy 90. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů, Barevný den na Masarykově náměstí, Den bez aut - přeplněná parkoviště, Skalička - 25. ročník festivalu Trampská píseň)

 • Premiéra 26. září 2017 (Smlouva o spolupráci - rekonstrukce hranického nádraží a dopravní terminál, Obor Mechanik číslicově řízených strojů na SPŠ, Nový obor Kybernetická bezpečnost na SSOŠ, Dny Evropského dědictví, Drahotuše - uctění památky sv. Floriána, Kdo si hraje, nezlobí - akce pro děti, MIX - pozvánky na výstavy: výstava Jany Hostašové, výstava Rozkaz zněl jasně, výstava Barvy života, výstava Bereniky Ovčáčkové)

 • Premiéra 19. září 2017 (Historicky nejnižší nezaměstnanost na Hranicku, T.G. Masaryk - uctění památky 80. výročí úmrtí, Obchvat města - přípravy pokračují, ZUŠ - světový úspěch Nely Rabelové, Cantabile - zlato z Makedonie, Pěvecký sbor Cantabile na schůzi zastupitelstva, Tomík na cestách II. - Thajsko)

 • Premiéra 12. září 2017 (Nový školní rok 2017 - 2018 - prvňáčci, Středni zdravotnická škola nově na sídlišti Nová, Zahájení II. Etapy rekonstrukce sídliště Nová, Kotlíkové dotace - podpora občanům při jejich získávání, Další policejní kontroly ubytoven a restaurací, Konec sezóny na letním koupališti a novinky na krytém bazénu, Všechovice - rozloučení s prázdninami, S úsměvem - zoorbing - stěhování pokaždé jinak - pěnová koupel v kašně)

 • Premiéra 5. září 2017 (Fámy o znásilnění v Hranicích, Kontroly cizinců na ubytovnách, Nový mobilní radar pro Městskou policii, Matrika - nově v přízemí zámku, Kukuřičné bludiště, Konec prázdnin v parku ČS Legií, Den s Charitou v zámecké zahradě, BMX - 20. ročník závodů Intercup)

 • Premiéra 29. srpna 2017 (Povodně 2017 a protipovodňová opatření, SZŠ - nově na ulici Nová, Nehoda na dálnici a kolony na tř. 1. máje, Festival Letiště 2017, Olympionik Lukáš Krpálek na zámku)

 • Premiéra 22. srpna 2017 (Povinná předškolní docházka, Mali - návrat hranických vojáků, Bangkok - Tomík a tuk-tuk, Krytý bazén - odstávka a nová vířivka, Dvě dopravní nehody se stejným účastníkem, Malhotice - oslavy obce, Judo - tréninkový camp reprezentantů)

 • Premiéra 15. srpna 2017 (Palačovská spojka - další projednávání, Elektrické rozvody - všechny pod zem, Sražený cyklista a řidič skůtru, Pěvecký soubor Cantabile v senátu, Malhotice - 700 let obce - historie, Malhotice - upoutávka, Dárek pro talentovaného judistu)

 • Premiéra 8. srpna 2017 (Rekonstrukční a stavební práce: rekonstrukce rozvodů na ZŠ Šromotovo, rekonstrukce budovy ZUŠ, rekonstrukce hřbitova, oprava sochy na náměstí, nová spojovací komunikace, retenční nádrže, rozšíření jezu a rybí přechod, Pozvánka - Prázdninování v parku, Oprava střechy zámecké bašty, MIX - výstava Rozkaz zněl jasně, malíř Václav Bláha v synagoze, fotografie Pavla Dačického, Kajakář Jakub Zavřel - mistr Evropy a světový rekord)

 • Premiéra 1. srpna 2017 (Hranice očima historie: LG Philips - začátek a konec velkého projektu)

 • Premiéra 25. července 2017 (Tomík na cestách - cesta do Bangkongu, Motomše 2017, Vítězné kuchařky za ZŠ a MŠ Drahotuše, Herečky ze ZŠ a MŠ Struhlovsko, Z archivu - Strašidla v restauraci Katowna, Z archivu - Plastoví policisté)

 • Premiéra 18. července 2017 (Z cyklu významní výtvarní umělci Olomouckého kraje - hranický výtvarník Radovan Langer, S úsměvem - úsměvný sestřih z natáčení)

 • Premiéra 11. července 2017 (Revitalizace sídliště Nová - revitalizace sídliště Struhlovsko, opravy rozvodů na ZŠ a MŠ Šromotovo, ubytovna pro sociálně slabé u areálu kasáren Jaslo, Informační centrum na Teplickém nádraží, Fronty při vyřizování cestovních dokladů, Černotín - Sraz barevných, Teplice nad Bečvou - Zbrašovská tříska, Hranická věž - závody hasičů, Milenov - Milenovské cákání)

 • Premiéra 4. července 2017 (Nová měřící stanice ovzduší, ZUŠ - začátek rekonstrukce budovy, Hřbitov - I. etapa rekonstrukce, Najdi svou cestu - akce pro školáky, Hranické hry bez Hranic, Pohádkové Hranice, Letní vysílání - upoutávka, Dračí lodě - závody ZŠ a SŠ a Hranice  Dragons 2017, Hranická Skočka -závody agility)

 • Premiéra 27. června 2017 (Kotlíkové dotace - podpora MĚÚ žadatelům, Stížnosti na čekání v nemocnici, Letní vysílání - upoutávka, Pochod IPA 2017, ZŠ Struhlovsko - Víkend otevřených zahrad, ZUŠ - závěrečná akademie všech oborů, Memoriál Milana Bartoše)

 • Premiéra 20. června 2017 (Bezpečné přecházení chodců přes silnici  I/47, Petice občanů ke stavu Teplické ulice, Zákaz koupání v kašně na Masarykově náměstí, Dopravní propojení ulic Pod Křivým a Havlíčkova, Srážka tří vozidel na ulici Nádražní, Besídka v dětském Centru ZŠ a MŠ Struhlovsko, Pozor na cyklostezce - poškozený povrch, MČR v atletice veteránů, Pokoř své Hranice - II. Ročník sportovní akce v parku)

 • Premiéra 13. června 2017 (Nové sekačky pro údržbu zeleně, MP - čipování jízdních kol, MP - sportovní dopoledne pro děti MŠ, Dětský den - otevření letního koupaliště - zábavné odpoledne u Letního kina - Šmoulí den u Sportovního centra, ZUŠ - závěrečné vystoupení baletního oboru, Koncert Terezy Láskové, SK Hranice muži: Sport - Club Pustá Polom, SK Hranice starší dorost : FK Slavia Opava, Pohár mistrů pro starší dorost SK Hranice)

 • Premiéra 6. června 2017 (Řepka olejka a alergie, Nezaplacené poplatky za komunální odpad, Nové elektrobusy, Změny při registraci vozidel, Smrtelná dopravní nehoda, Nedostatek dárců krve, Plamen 2017 - soutěž mladých hasičů, Atletické závody mateřských škol, Judo - Memoriál Zdeňka Navrátila)

 • Premiéra 30. května 2017 (Valšovice - rekonstrukce čističky odpadních vod, Amnestie pro neplatiče nájemného, Dlažební kostky - odprodej ze skládky Ekoltesu, Mise EUTM v Mali - aktuální informace o našich vojácích, Děti dětem - výtvarná soutěž, Kaple s. Barbory - audiovizuální show, Pokoř své hranice - II. ročník sportovní akce v parku, Házená - TJ Cement Hranice : HBC Strakonice)

 • Premiéra 23. května 2017 (MHD - navýšení mezd řidičům a jejich dofinancování, Nemocnice - modernizace přístrojového vybavení, Lázně Teplice - zahájení 464. lázeňské sezóny, Dukla baví Dětské domovy, Abraka Muzika - nový populárně vzdělávací program, ZUŠ - pozvánka na závěrečné vystoupení baletního oboru, MIX kopaná - SK Hranice : TJ Valašské Meziříčí a Dukla Hranice : Černotín)

 • Premiéra 16. května 2017 ( Oslavy Dne vitězství, Očima historie - Rekonstrukce mauzolea, Slavnostní nástup 7. mech. brigády Dukelské, Ocenění vojáků a kameramana Vlastimila Macha, Zápisy do základních škol - výsledky , Příprava na slavnostní otevření letního koupaliště, Jak se bránit nekalým praktikám - seminář pro občany, Výstava Radovana Langera, Výstava Historie jazzových dnů, Výstava modelů v Kelči a letecký útok modelů letadel, Motorkářská mše - pozvánka)

 • Premiéra 9. května 2017 (Kotlíkové dotace - pomoc při žádostech, Budoucnost prodeje a distribuce regionálních potravin, Oslavy 1. máje - Bělotín - Hranice - Na pasekách, Očima historie - oslavy 1. máje v minulém století)

  Mezinárodní Den tance ve dvoraně zámku, Koncert přátelství v Synagoze, Judo I. - mistrovství republiky juniorů, Judo II. - Český pohár družstev

 • Premiéra 2. května 2017 (Sportovec roku 2016, Turnaj přátelství mladých házenkářů, Otevírání cyklostezky Bečva, Čokoládová tretra, Sport v Hranicích očima historie)

 • Premiéra 25. dubna 2017 (Vodní dílo Skalička aktuálně - ministr Jurečka, MIX - nová dopravní omezení - úprava vyhlášky o nočním klidu - výsledky měření dopravy, Městská policie hledá nového strážníka, Nový odbor rozvoje města, Přijímačky na střední školy, POOLBAG - projekt studentek SSOŠ, Kontroly řidičů na drogy, Požár domu ve Slavíči, Mezinárodní Den tance - upoutávka)

 • Premiéra 18. dubna 2017 (Zahájení výstavby kanalizace a retenčních nádrží, Ministr zemědělstvi a projekt mléko do škol, Město hledá nového městského architekta, Výstavba nové sportovní víceúčelové haly v Hustopečích, Rybník v Drahotuších - vypuštění a rekonstrukce, Běh vítězství - jubilejní 50. ročník, Vítání jara na Masarykově náměstí, 700 let obce Malhotice, Mezinárodní Den tance - upoutávka)

 • Premiéra 11. dubna 2017 (MIX - průzkum Město pro byznys - 2. místo pro Hranice,- amnestie pro neplatiče nájemného,- oprava chodníku k vlakovému a autobusovému nádraží, Rada pro kupce pozemků a stavebníky nemovitostí, Další úspěšný zásah policistů proti drogám, Vandalové opět poškozovali dopravní značky, Natáčeni dokumentu o hranickém rodákovi Jiřím Brdečkovi, Mokrá štafeta - plavecké závody pro školy)

 • Premiéra 4. dubna 2017 (Granty a příspěvky na rok 2017 - schváleno rozdělení, Konec svozu komunálního odpadu ze skládek v zahrádkářských koloniích, Ocenění Pedagog roku pro 3 učitele z Hranicka, Nová vyhláška pro zápisy do ZŠ a MŠ, Mažoretkový sport - co brání zařazení mezi olympijské sporty, Projekt Do práce na kole, Běh vítězství - pozvánka na jubilejní 50. ročník)

 • Premiéra 28. března 2017 (Valná hromada MAS ČR v Hranicích, Vleklý soudní spor o opravu střechy, Vši ve školkách a školkách, Chůva v MŠ Pohádka, Soutěž v robotováni na SPŠ, Pozvánka na výstavy (velikonoční výstava v M+M, Marek Sibinský v Synagoze, výstava  Dnes promítáme na Staré radnici) 

 • Premiéra 21. března 2017 (Příprava rekonstrukce železniční trati na Valašské Meziříčí, Zavádění EET na Hranicku, Cyklostezka Bečva - nový úsek, Portugalští studenti na SPŠ, Taneční obor ZUŠ - mimořádný úspěch žákyň, 12 medailí mažoretk DDM, Turnaj v miniházené ročníku 2008 - 2010)

 • Premiéra 14. března 2017 (Zimní stadion  - příprava studie proveditelnosti výstavby, Zákaz vjezdu vozidel k ZŠ a MŠ Šromotovo, Regulační plány tří pozemků, Pokuty za diskriminaci uchazečů o práci, Obvodní oddělení PČR v roce 2016, T. G. Masaryk - 167 výročí narození, ZŠ a MŠ Drahotuše - výstava na zámku, Dnes promítáme - výstava v muzeu)

 • Premiéra 7. března 2017 (Investice pro tento rok - rozpočet, Inventarizace zeleně, Rekonstrukce autobusové zastávky v Teplicích n. B., Činnost Městské policie v roce 2016, Hladomorna pod služebnou MP, Ocenění mladých výtvarníků ZŠ a MŠ Šromotovo, Masopustní veselí v ZŠ a MŠ Drahotuše)

 • Premiéra 28. února 2017 (Výměna budov Střední zdravotnické školy a ZŠ a MŠ Nová, Další parkovací místa na nádraží, Ledové kry na potoku Velička  a řece Bečvě, Hradební okruh -  projekt studentů architektury, Benefiční koncert skupiny Olympic, Stavba městečka z kostek Lego)

 • Premiéra 21. února 2017 (Ovzduší v Hranicích, Přijímací zkoušky na střední školy, Draní peří - udržování tradice, Koncert začínajících kapel v Zámeckém klubu, Sněholet - kutil z Jezernice)

 • Premiéra 14. února 2017 (Žádost o zrušení parkovacích míst ve Vrchlického ulici, Elektronická evidence tržeb v hostinských provozovnách, Rekonstrukce lázeňského domu Praha, Projekt podpory dívek v účasti na sportovních aktivitách, Bušlaton - sportovní akce pro žáky ZŠ v Hustopečích, Uhřínov - lyžařská sjezdovka s padesátiletou tradicí, Zimní údržba fotbalového hřiště s umělým povrchem)

 • Premiéra 7. února 2017 (Kruhová křižovatka na ulici Nádražní, úhyn ptáků na Bečvě, zrušení kontejnerů na tetrapaky, digitalizace archivu televizního zpravodajství, EUTM Mali - setkání rodinných příslušníků vojáků, výstava Ludmily Šlosarové v galerii M+M, Velká - 19. ročník pingpongového turnaje)

 • Premiéra 31. ledna 2017 (Cena města 2016 - předávání, Hranická propast - její využití a propagace, Nefunkční semafory na přechodech, Nevyzvednuté urny, Kongo - vzpomínka na zemřelé, Potštát - rej masek na lyžích, Házená - Memoriál bratří Králíků) 

 • Premiéra 24. ledna 2017 (Rekonstrukce oddělení v hranické nemocnici, Nebezpečný sníh na střechách objektů, Padající strop sportovní haly, Upoutávka na vysílání, Charita - výtěžek z tříkrálové sbírky, Bratří Necidové - výstava fotografií, Výstava fotokroužku v Infocentru, Výstava výtvarných prací dětí a žáků ZŠ a MŠ Šromotovo) 

 • Premiéra 17. ledna 2017 (MĚÚ - nový odbor rozvoje města, Teplické nádraží - úprava okolí, Úspěch hranických policistů - odhalení distributora drog, Senior roku - cena pro Annu Musilovou,MIX - zimní sportování, bruslení, lyžování, ledové kry 2012, Ski Areál Potštát - plný provoz)

 • Premiéra 10. ledna 2017 (Nezaměstnanost na Hranicku, Parkovací systém ve správě firmy Ekoltes, Konec pronájmů nádob na komunální odpad, 
  MIX - zápisy do ZŠ až v dubnu, návrhy na Stavbu roku jen do konce ledna, nový zákon o znečišťování ovzduší, výměna řidičských průkazů 
  Značky na přání na Hranicku, Ubytovna u Veličky - nová dozorová služba, 
  MIX - výstava hraček na Staré radnici, výstava Stanislava Böhma v Synagoze)

 • Premiéra 3. ledna 2017 (Novoroční projev starosty města, Hranické  vysílání bilancuje a hodnotí, ZŠ Drahotuše - sbírka dárků pro děti, SPŠ - netradiční vánoční koncert učitelů a žáků, Středolesí - vánoční dárek pro hasiče, Silvestr - oslavy Nového roku na Masarykově náměstí)

Město Hranice

Pernštejnské náměstí 1
753 01 Hranice

podatelna@mesto-hranice.cz

581 828 111

Všechna práva vyhrazena - Město Hranice © 2020