Televizní zpravodajství

Hranické televizní zpravodajství 21. listopadu 2017

Schválení pracovního návrhu rozpočtu města pro příští rok * Prodej pozemků v Drahotuších * Den válečných veteránů * 28. výročí 17. listopadu 1989 * Charita Hranice - první potravinová sbírka * ZŠ Struhlovsko - project Erasmus 3, 2, 1 action * Nová kniha o historii města * Ventyl - nová premiéra divadelní hry * Fotbal TJ Sokol Ústí : SKHranice

Hranické televizní zpravodajství

lze sledovat nejen na webu a satelitu, ale i  prostřednictvím kabelových televizí. Premiéra je vždy v pátek v 18.40 a vysílání se opakuje každé 4 hodiny až do soboty 14.40. Na satelitu i v kabelových sítích lze Hranické televizní zpravodajství sledovat v rámci vysílání Regionální televize.

Program "regionalnitelevize.cz" si naladíte dle těchto parametrů.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5° východně), norma: DVB-S2/8PSK  pilot: OFF. Frekvence 12 090 MHz. Polarizace vertikální, Symbol rychlost 29900 kSymb/s, FEC 2/3, FTA -free to air - není kódováno

Vysílací časy:

Internet :  www.mesto-hranice.cz (premiéra každé úterý)
Satelitní vysílání:  premiéra každý pátek v 18:40 hod.
                               opakování  každé 4 hodiny: pátek 22:40 hod.
                               sobota 02:40, 06:40, 10:40 a 14:40 hod.
Kabelové vysílání ( UPC a další poskytovatelé) :
                              premiéra každý pátek v 18:40 hod.
                              opakování  každé 4 hodiny: pátek 22:40 hod.
                              sobota 02:40, 06:40, 10:40 a 14:40 hod.

Kontakty:

Vedoucí zpravodajství: Vlastimil Mach, mob.: 731 116 269
Redaktor:                       David Král,        mob.: 739 321 353

Náměty reportáží: htv@centrum.cz

Reklama v TV Hranice: Vlastimil Mach 731 116 269, machtv@centrum.cz

• Premiéra 14. listopadu 2017 (Vánoční program na Masarykově náměstí * Zabijačka - novela veterinárního zákona * Zimní pneumatiky - povinost pro řidiče * Projekt Erasmus a Europasy pro studenty SPŠ * Špičky -obnova historických varhan * Jan Kanyza - rodák z Lipníku nad Bečvou - herec ale i malíř * Cantabile - listopadový koncert v synagoze * Pohár města Hranice 2017 - soutěž mažoretek)

• Premiéra 7. listopadu 2017 (Vichřice Herwart + tři za posledních 10 let * Hasiči - dva výjezdy k požárům * Mažoretky Panenky - ocenění městem Hranice a prezidentem republiky * Kaple sv. Barbory - ekumenický koncert * * Výlov rybníku Kuchyňka * Výstava Antonína a Blanky Ličmanových * Divadlo Ventyl - pozvánka na premiéru nové hry)

• Premiéra 31. října 2017 (Návrh rozpočtu města na rok 2018 * Nové webové stránky města Hranic * Sražený chodec při přecházení čtyřproudé komunikace * Prodloužení opravy hřbitovní zdi * Uvidíte v příštím vysílání… * Teplice n.B. - slavnostní mše a vysvěcení zvonu * Soutěž romských tanečních skupin * Výstava " Plnou parou vpřed" na Staré radnici * Výstava Jiřího Vovese v synagoze * Judo - pozvánka na mistrovství ČR * Fotbal SK Hranice : FK Nové Sady)

• Premiéra 24. října 2017 (Volby do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR - výsledky * Elektrobusy - Hranice první evropské město s elektrobusovou dopravou * Restaurovaná socha opět na Masarykově náměstí * Odhalení pamětní desky Hermana Potočníka * Setkání bývalých studentů vojenské akademie * Dopravní nehoda - sražené dítě na Teplické ulici * Horský běh - 1. ročník * Hranice běhají - běžecké závody pro všechny)

• Premiéra 17. října 2017 (Schválení udělení ceny města 2017, Teplice n.B. - historické dokumenty ve věžičce kapličky, Podzimní farmářské trhy, Atletika - Mistrovství Moravy a Slezska, Závody BMX, Loděnice - závody v rychlostní kanoistice, Agility - Hranické hrátky 2017, Mažoretky Panenky - Mistr evropy 2017, Fotbal SK Hranice : TJ Lokomotiva Petrovice)

• Premiéra 10. října 2017 (Volby do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR,  Dotace z Evropské unie pro Hranicko, Konference MAS Hranicko "Rozvíjíme vzdělávání na Hranicku", Výzva - uklízejme si ve městě, Pomoc dětí při úklidu města, Tomík na cestách III., SK Hranice - výměna hlavního fotbalového trenéra)

• Premiéra 3. října 2017 (MIX - Probíhající rekonstrukce a opravy ve městě, Seminář pro žadatele o kotlíkové dotace, Obchvat města - představení veřejnosti, Palačovská spojka - vizualizace, Hrabůvka - cvičení  - výbuch a evakuace MŠ, Hrabůvka - oslavy 90. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů, Barevný den na Masarykově náměstí, Den bez aut - přeplněná parkoviště, Skalička - 25. ročník festivalu Trampská píseň)