logo mesta

Město Hranice

Oficiální webové stránky

Volná pracovní místa

Aktuální výběrová řízení Městského úřadu naleznete na úřední desce.

Formuláře přihlášek do výběrových řízení jak na úřednickou pozici, tak na neúřednické místo naleznete v přílohách. Každý formulář je v formátu word a PDF. 

 

V Olomouci vypsali konkurzy na ředitele/lky základních škol

Hned několik ředitelek či ředitelů základních škol hledají v Olomouci. Termíny podání přihlášek jsou do 14. března 2023 včetně. Přesnější informace naleznete v přílohách.

více... | Publikováno 22.2.2023

Městský úřad hledá právníka

Tajemník Městského úřadu Hranice vyhlašuje výběrové řízení na místo úředníka – právníka na Odboru majetkovém a právním Městského úřadu Hranice. Nabízíme dovolenou v rozsahu 5 týdnů, 5 dnů zdravotního volna, stravenky, plavenky nebo příspěvek na léčebnou, rehabilitační, preventivní a rekondiční péči.

více... | Publikováno 22.3.2023

V Jeseníku hledají ředitele/ku Městských kulturních zařízení

Městská kulturní zařízení Jeseník, příspěvková organizace je kulturní organizací města Jeseníku. Zajištuje provoz kina Pohoda, Divadla Petra Bezruče, Knihovny Vincenze Priessnitze, Centra společných aktivit – CSA a Letního divadla. Na pozici ředitele/ky kulturních zařízení města hledá město Jeseník manažera kultury, který komplexně a kreativně uchopí místní kulturní a komunitní život.

více... | Publikováno 3.2.2023

Policie nabírá nové síly

Policie ČR rozšiřuje řady a přijímá NOVÉ POLICISTY A POLICISTKY na obvodní oddělení HRANICE a pro Oddělení hlídkové služby v Přerově. Uvítá muže a ženy v produktivním věku i čerstvé absolventy středních škol.

více... | Publikováno 9.11.2022
Všechna práva vyhrazena - Město Hranice © 2023 | Změnit nastavení cookies