Rozbíhá se projekt k uplatnění na trhu práce pro ženy nad 55 let

Publikováno 7.8.2019

Již druhý běh projektu „Aktivní ženy 55+ a jejich uplatnění na trhu práce“, bude zahájen na podzim tohoto roku (září/říjen 2019). Projekt je zaměřen na podporu zpětného začlenění na trh práce vytvářením flexibilních pracovních míst přímou spoluprací se zaměstnavateli.

Ráda byste se vrátila zpět do pracovního procesu, ale nedaří se Vám najít tu správnou cestu?

• Jste žena ve věku 55 a více let a zároveň jste déle než 5 měsíců nezaměstnaná?
  • Cítíte, že stále máte co nabídnout?
  • Máte zajímavý nápad a odvahu zkusit vlastní podnikání?

Zapojte se do projektu BEC družstva a získejte pracovní poměr na dobu 6 - 12 měsíců nebo si zkuste splnit svůj sen prostřednictvím podnikatelsko-zaměstnaneckého družstva a otestujte si své podnikání v reálném tržním prostředí.

Více informací najdete v informačním letáku ZDE.

Projekt je realizován od prosince 2018 podnikatelsko-zaměstnaneckým družstvem BEC.

Kontakt:

Petra Navrátilová