Investice města

Mapová aplikace Investiční web města Hranice nabízí možnost nahlédnout do připravovaných, realizovaných či ukončených investičních akcí města. Umožní vám tak rychle a jednoduše zjistit, co se ve vašem městě a okolí bydliště bude stavět či opravovat. U konkrétní realizované akce v daném roce pak najdete také termín realizace, bližší popis akce či kontaktní osobu, na kterou se v případě potřeby můžete obrátit (Při kliku na body se v pravé části objeví tyto bližší informace).

Údaje jsou v mapě odlišeny barevně. Při zahájení a v průběhu realizace konkrétní investiční akce svítí bod v mapě červeně, jakmile je stavba či oprava ukončena, změní barvu na zelenou, plánované akce jsou označeny modrou barvou. V mapě najdete akce s investičními náklady nad 500 000,- Kč.