Hranice - Asistenti prevence kriminality - 2023

Publikováno 1.3.2023

Tento projekt je spolufinancován z Ministerstva vnitra České republiky v rámci Programu prevence kriminality na místní úrovni 2023.

Město Hranice realizuje projekt Hranice - Asistent prevence kriminality pro rok 2023. U Městské policie Hranice působí od roku 2016 čtyři asistenti prevence kriminality, jejich mzdy byly původně hrazeny z dotace Úřadu práce (90%). Od roku 2018 jsou jejich mzdy hrazeny z Ministerstva vnitra České republiky. V roce 2023 jsme zažádali o dotaci znova z Ministerstva vnitra České republiky, a to z důvodu, že s těmito již zkušenými asistenty chceme pokračovat i nadále v projektu i když s poníženým počtem asistentů na dvě osoby, rozpočet projektu se tedy bude skládat z mezd dvou asistentů prevence kriminality a jejich povinnou supervizi, která probíhá dvakrát do roka.

Financování projektu

Celkové předpokládané náklady   540.000,- Kč