Koncepční rozvoj města Hranice – Smart City

Publikováno 20.8.2018

Cílem projektu je zlepšení stávajícího systému plánování a řízení rozvoje území města, prostřednictvím optimalizace procesů a postupů využívaných místní samosprávou, posílením a koordinací strategického plánování rozvoje a zvýšením efektivity a transparentnosti fungování tohoto procesu. V rámci tohoto cíle by mělo být dosaženo také posílení spolupráce a komunikace mezi všemi aktéry rozvoje území města, posílení informačního zajištění procesu rozvoje území města, posílení propagace města.

Projekt je podpořen z Evropského sociálního fondu z Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu:           CZ.03.4.74/0.0/0.0/16_058/0007421

Zahájení realizace projektu:       1. 2. 2018

Ukončení realizace projektu:      31. 1. 2020

Rozpočet projektu:                        2 021 537,50 Kč