Nákup elektrocentrály

Publikováno 2.8.2019

Nákup elektrocentrály je projekt za účelem podpory obcí Olomouckého kraje při pořizování, technickém  zhodnocení a opravách požární technicky a nákup věcného vybavení jednotky sboru dobrovolných hasičů Hranice. Projekt je spolufinancován z příspěvku Olomouckého kraje.

Olomoucký kraj vyhlásil výzvu k podání žádostí z rozpočtu Olomouckého kraje Programu na podporu JSDH 2019, Dotační titul č. 1: Dotace na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení JSDH obcí Olomouckého kraje 2019.

Město Hranice připravilo projekt na Nákup elektrocentrály, která bude součástí nově pořizovaného cisternové automobilové stříkačky (CAS). CAS je částečně hrazena z dotací Ministerstva vnitra ČR a Olomouckého kraje. Elektrocentrála nebyla součástí technických parametrů pro výrobu nového auta. Elektrocentrála patří do povinné výbavy CAS a tento typ elektrocentrály, vzhledem k výkonu a ostatním parametrům je vhodný pro použití u zásahu.

Celkový předpokládaný rozpočet projektu..........  74.000,- Kč

Dotace z Olomouckého kraje ……………….…....37.000,- Kč