Oprava dětského dopravního hřiště II

Publikováno 10.6.2020

Projekt Oprava dětského dopravního hřiště je spolufinancován z příspěvku Olomouckého kraje v roce 2020.

Město Hranice bylo úspěšné v podání žádosti o poskytnutí dotace z rozpočtu Olomouckého kraje do Programu Podpora výstavby, obnovy a vybavení dětských dopravních hřišť 2020.

Město Hranice připravilo projekt Oprava dětského dopravního hřiště - 2.část, která navazuje na upravený dřevěný přístřešek v roce 2019. Dětské dopravní hřiště je velice navštěvovano dětmi, kroužky a školami ze širokého okolí. Důvodem žádosti je především bezpečnosti příchozích dětí. Projekt roku 2020 spočívá v úpravě komunikace stávajícího dopravního hřiště, úpravě objektu na skladování kol a obnovení nátěru na dřevěném přístřešku.

Financování projektu:

Celkový rozpočet....................792.678,-