Pořízení ručního terminálu pro jednotku JSDH Hranice

Publikováno 30.5.2022

Projekt "Pořízení ručního terminálu pro jednotku JSDH Hranice" je spolufinancován z příspěvku Olomouckého kraje.

Město Hranice bylo úspěšné v žádosti na projekt pořízení ručního terminálu, který je navržen tak, aby při plnění úkolů kritického významu poskytoval kvalitní hlasové a datové komunikace. Je osvědčený pro použití v potenciálně výbušném prostředí, umožňuje uživatelům bezpečnou práci v místech, kde jsou vyráběny, skladovány nebo přepravovány hořlavé nebo výbušné látky. Vzhledem k masivní konstrukci je vhodný k použití v nejtvrdších podmínkách. Pořídit terminál bychom chtěli včetně nylonového pouzdra.

Pořízením ručního terminálu posílíme radiokomunikačních prostředků a akceschopnost JSDH Hranice.

Celkový předpokládaný rozpočet projektu............102 499,10 Kč
Dotace z Olomouckého kraje ……………….…......36.800,00 Kč