Vybavení dětského dopravního hřiště

Publikováno 21.5.2021

Projekt Vybavení dětského dopravního hřiště je spolufinancován z příspěvku Olomouckého kraje.

Předmětem projektu je vybavení dětského dopravního hřiště, a to pořízení šlapacích autíček včetně příslušenství a skladovacích prostor formou kontejneru. Obsahem projektu Vybavení dětského dopravního hřiště je pořízení šlapacích autíček s bohatým příslušenstvím. Chceme pořídit 4 ks šlapacích kárek s 2 ks přídavných sedaček, 12 ks šlapacích kárek s příslušenstvím (2 ks vozíků velikost L, 2 ks vozíků tandem velikost L, 4 ks tažných zařízení, 2 ks oranžových majáků, 2 ks vlaječek a vybrané náhradní díly).

Tyto šlapací autíčka je potřeba skladovat, ale skladový prostor DDH není dostačující, proto je součástí projektu pořízení skladových prostor a to skladový kontejner o rozměrech 6058 x 2438 x 2591 mm.

Účelem poskytnutí dotace je částečná úhrada výdajů na pořízení šlapacích autíček a skladovacích prostor.

Financování projektu:

Dotace z Olomouckého kraje ................. 228.993,-- Kč