Začal hydrologický průzkum pro vysokorychlostní železnici

Publikováno 1.9.2022

V rámci probíhajícího inženýrskogeologického průzkumu pro stavbu vysokorychlostní trati „RS 1 VRT Prosenice – Ostrava-Svinov, I. část, Prosenice – Hranice na Moravě“ začal probíhat také hydrologický průzkum. Součástí tohoto průzkumu je také měření hladin vybraných studní.

Inženýrskogeologický a hydrologický průzkum pro stavbu provádí zaměstnanci firmy GEOtest, a.s., kteří se již pohybují v terénu a v následujících dnech také v obcích, kde budou provádět ve vybraných lokalitách potřebná měření.

V případě potřeby a získání bližších informací prosím kontaktujte odpovědné osoby zajišťující průzkum: Mgr. Petr Vlček, 602 190 557, vlcek@geotest.cz - odpovědný řešitel IGP

Mgr. Radim Musil, 721 162 108, musil@geotest.cz - odpovědný řešitel hydrogeologie (studny, apod.)