Budou se předávat Ceny města

Publikováno 14.1.2019

Zastupitelé udělili dvě ceny města za rok 2018, získali je sourozenci Milan Hein a PhDr. Marta Skarlandtová (Heinová) a Mojmír Chuda. Ceny se budou slavnostně předávat ve středu 23. ledna od 16 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Hranice na zámku. Na akci jste srdečně zváni.

Hraničtí zastupitelé na svém posledním loňském jednání 20. prosince ocenili hranické rodáky, divadelního publicistu, herce, moderátora Milana Heina a hlasatelku, moderátorku, tlumočnici, scenáristku a překladatelku PhDr. Martu Skarlandtovou. Druhou Cenu města získal dlouholetý bývalý ředitel Základní umělecké školy Hranice Mojmír Chuda.

Cena města se uděluje jako ocenění osob a kolektivů, které podaly mimořádný výkon nebo dosáhly významných úspěchů a mají vztah k městu. Nominováni mohou být jednotlivci, kolektivy, právnické i fyzické osoby. Cenu města tvoří pamětní list podepsaný starostou města, plaketa a finanční odměna ve výši 10 tisíc korun.