Ceny města jsou předány

Publikováno 23.3.2022

Slavnostní vyhlášení Ceny města Hranic za loňský rok se uskutečnilo ve středu 23. března od 16 hodin ve Velké zasedací místnosti městského úřadu v 1. patře hranického zámku. Cenu města Hranic za rok 2021 získali na základě rozhodnutí zastupitelstva města Ing. Bohuslav Dvořák za dlouholetou pedagogickou činnost v oblasti myslivosti a ochrany přírody, dále Mgr. Milan Golda za popularizaci historie města Hranic a tvorbu kroniky města a Jednotka sboru dobrovolných hasičů Hranice za zásluhy o zajištění bezpečnosti obyvatel Hranic a přilehlého regionu a skvělou reprezentaci města v hasičských sportovních i speciálních soutěžích.

Cena města se uděluje jako ocenění osob a kolektivů, které podaly mimořádný výkon nebo dosáhly významných úspěchů a mají vztah k městu. Nominováni mohou být jednotlivci, kolektivy, právnické i fyzické osoby. Cenu města tvoří pamětní list podepsaný starostou města, plaketa a finanční odměna ve výši 10 tisíc korun.

Přehled udělených Cen města

Rok   Počet nominací Ocenění
2005 7 Václav Bednář, Anna Musilová, Josef Slimáček
2006 7 Miroslav Černý, Ing. Jan Jaroš, PaedDr. Taťána Jonasová, ZUŠ Hranice