2018 - Vánoční stromy svítí, večery zpestřuje hudba (video)

Publikováno 5.12.2018

Hranický Vánoční strom se slavnostně rozsvítil v pátek 30. listopadu v 17 hodin. Tento den se odstartoval i další bohatý program na Masarykově náměstí. (fotogalerie) Strom od 4. prosince svítí také v Drahotuších.(foto)

Rozsvěcení vánočního stromu v Drahotuších

Náměstí v Hranicích  večer oživuje hudba

Na Masarykově náměstí v Hranicích probíhají každý den koncerty. Takto to vypadalo při koncertu mladých hranických hudebníků z kapely Hra´n´ice.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Hranicích a Teplicích nad Bečvou - video

Program na Masarykově náměstí odstartoval už v 16 hodin v ladovském duchu. Po rozsvícení Vánočního stromu byl večer zakončen koncertem hudebníka Ládi Křížka.

Následující dny bude Masarykovo náměstí patřit různým umělcům. Podrobnosti se dozvíte v přiloženém programu.

Přílohy ke stažení

Vánoce v Hranicích 2018 (232,48 KB)

Stáhnout vše