2021 - Dobrovolníci v sobotu uklízeli Hranice

Publikováno 28.4.2021

Chladné, ale jinak docela přívětivé počasí podpořilo okolo třiceti dobrovolníků, kteří se sešli v sobotu 24. dubna v Zámecké zahradě na akci Ukliďme Hranice. Byli to převážně rodiny s dětmi. Do úklidu se zapojila i čtyřicítka skautů a členové Klubu vodních sportů Hranice.

Celkem se v lokalitách  na březích Bečvy od jezu po Naparii, na části cyklostezky směr Střítež nad Ludinou, v okolí CT Parku a na přilehlém parkovišti, na průseku mezi Kauflandem a krajskou komunikací, u Račího potoka, podél Ludiny, v lesíku za Wellartovým dvorem a na Skleném kopci nasbíralo více než 2 tuny odpadu, přesně, 2,16 tuny.

Město Hranice moc děkuje všem dobrovolníkům, kterým není lhostejný stav prostředí, ve kterém žijeme, a pomohli se sběrem odpadků. Udržení pořádku je však nekončící práce a proto apelujeme i na ostatní, aby nejen v době celostátní akce, ale i jindy, nebyli lhostejní vůči nepořádku a černým skládkám ve svém okolí a uklízeli svou obec.

Přílohy ke stažení

Ukliďme Hranice 2021 (754,99 KB)

Stáhnout vše