2022 - Děkujeme dobrovolníkům, kteří uklízeli Hranice

Publikováno 25.4.2022

Lepší počasí podpořilo účast dobrovolníků na akci „Ukliďme Hranice“, v sobotu 23. dubna. O zvýšení čistoty města usilovalo přes dvacet dobrovolníků, včetně skautů.

Od 10 hodin se dobrovolníci sešli v Zámecké zahradě, vyfasovali ochranné pomůcky, pytle a vyrazili do určených prostor. Uklízelo se v lokalitách Jaselská, Nová, Kuchyňka a Ludina, prostor od Cementářského sídliště ke Kostelíčku, Ludina u Gymnázia, Studentská a malé Nádraží. Celkem se uklidilo 546 kg odpadu.

Město Hranice velmi děkuje všem zúčastněným dobrovolníkům včetně skupinky paní Mazánkové, která uklidila již v březnu lesík pod sídlištěm Nová.

Původně byla akce naplánovaná na 2. dubna, ale mrazivé a nevlídné počasí nás donutilo přesunout akci o několik týdnů.  Na konci dubna již bylo počasí mnohem příznivější.

Přílohy ke stažení

Ukliďme Hranice (909,21 KB)

Stáhnout vše