2022 - Město otevřelo nové garáže Ekoltesu

Publikováno 21.9.2022

Vedení města Hranic, starosta Jiří Kudláček, 1. místostarosta PhDr. Vladimír Juračka a 2. místostarosta  Bc. Daniel Vitonský, spolu s ředitelem firmy Ekoltes Mgr. Jakubem Horákem a dalšími otevřeli právě dokončené garáže pro techniku firmy  Ekoltes. Ty navazují na loni  otevřený nový sběrný dvůr a re-use centrum.

Nové garáže tvoří  hala  o délce téměř 70 metrů, která ochrání techniku Ekoltesu před nepřízní počasí. Celý komplex včetně sběrného dvora stál kolem 80 milionů korun. Do konce října bude ještě položen  betonový povrch před garážemi. V příštím roce bude rekonstrukce a přestavba sídla  Ekoltesu pokračovat.

„Hala nám pomůže zejména v zimních měsících kdy nebude nutné techniku před výjezdem dlouho připravovat. Zároveň se sníží riziko závad, způsobených mrazem “ uvedl k tomu ředitel Horák.

Průběh stavby