Zima se vrátila, vítr dělal problémy

Publikováno 26.2.2018

Ulice Radniční, která byla od víkendu uzavřena kvůli padajícím taškám, je od úterního rána opět průjezdná. Střecha byla zkontrolována a uvolněné tašky odstraněny. V průběhu tohoto týdne dojde k její opravě. Jaro ale zatím nastoupilo pouze kalendářově, za okny stále vládne paní Zima.

Vítr také vyvrátil strom na Tř. 1. máje před vchodem č. 1662. Vzhledem k tomu, že hrozilo vyvrácení dalších, hasiči rizikové stromy pokáceli. Jeden strom  padl také na sídlišti Kpt. Jaroše.  Ve Slavíči nevydržel sloup s informačním radarem. Vítr uvolnil také označení ulice na křižovatce ulic Husitská a Kollárova.

V této fotogalerii se můžete podívat na letošní zimu v Hranicích. Její závěr přál bruslařům. Bruslilo se všude možně, na Kuchyňce, na Bečvě, na Pískáči, ale i na Veličce nebo na nastříkaných plochách, například na Skleném kopci, nebo v Drahotuších.