2022 - MŠ Sluníčko se chlubí novým hřištěm

Publikováno 30.8.2022

Nové dětské  hřiště vyrostlo v průběhu prázdnin v areálu mateřské školy Sluníčko v ulici Plynárenská. Hřiště bylo dnes slavnostně předáno do užívání dětem.

O prázdninách byly odstraněny původní zpevněné plochy, odmontovány stávající staré hrací prvky a odstraněna terasa se zábradlím, která navazuje na budovu školky.

Nově jsou v areálu školky umístěny nové hrací prvky, vybudován nový chodník a hřiště s probarveným polyuretanovým povrchem. Celkem zde je umístěno deset hracích prvků, pět laviček a dřevěný altán s posezením. V místě zrušené terasy je podél budovy zřízen okapový chodník a v místě stávajícího vstupu do budovy bylo vybudováno schodiště se zábradlím. Celá úprava vyšla město přibližně na 5 milionů korun.